SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wydawnictwo Bauer z mniejszym zarządem. Odchodzi Monika Krokiewicz

Monika Krokiewicz, członek zarządu Wydawnictwa Bauer i wydawca pism luksusowych, kobiecych i poradnikowych, odchodzi z firmy za porozumieniem stron. Wydawca podaje, że powodem takiej decyzji jest "trwająca od 2 lat reorganizacja firmy". 

fot. materiały prasoweArticle

Obowiązki Moniki Krokiewicz przejmuje Marek Lasota, członek zarządu odpowiedzialny dotąd za tytuły kobiece-rozrywkowe, krzyżówkowe i motoryzacyjne. 

- Pożegnania są zawsze trudne. Pożegnanie ze wspaniałą Koleżanką po dwóch dekadach ścisłej współpracy jest szczególnie trudne. Bardzo dziękuję Monice za jej wkład w rozwój naszej Firmy, za zaangażowanie, pomysły i talent. Bez Moniki nie bylibyśmy największym wydawcą prasowym w Polsce, ani wielokrotnym Wydawcą Roku - komentuje Tomasz Namysł, prezes Wydawnictwa Bauer.

Ponad 20 lat

Monika Krokiewicz jako członek zarządu Wydawnictwa Bauer odpowiadała za wydawanie magazynów kobiecych (w tym luksusowych i poradnikowych) oraz młodzieżowych. W październiku 2018 roku zaczęła też zarządzać segmentem magazynów poradnikowych.

Do pionu pism luksusowych Wydawnictwa Bauer należą „Twój Styl”, „Twój Styl Man”, „Show”, „Pani” i „Pyszne”, a do poradnikowych - „Świat Kobiety”, „Olivia”, „Kobieta i Życie”, „Poradnik 50+”, „Tina”, „Naj”, „100 Rad” i „Cała Ty!”.

- W Wydawnictwie Bauer spędziłam ponad 20 lat. Był to okres niezwykle ważny w moim życiu, dynamiczny, inspirujący, pełen wyzwań i ciekawych projektów, choć czasem też trudny. Przez te lata nasza - do dzisiaj -  firma zmieniała się, a ja zmieniałam się razem z nią. Dzisiejszy komunikat to też zapowiedź zmiany. Bardzo dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom, z którymi miałam okazję pracować. Wiele się od Was nauczyłam. Szczególne podziękowania kieruję do zespołów, za które odpowiadałam. Wspaniałych, zaangażowanych, kreatywnych ludzi. Życzę Wam sukcesów, codziennej satysfakcji z wykonywanej pracy, zadań i projektów na miarę Waszych możliwości! - dodaje Monika Krokiewicz.

Tomasz Namysł jest prezesem Wydawnictwa Bauer od połowy 2015 roku. W zarządzie spółki pozostają Marek Lasota (od 2016 roku) i Rafał Kordus (powołany na początku ub.r.).

Z końcem ub.r. Bauer zrezygnował z czasopism „Naj”, „Przepis na zdrowie”, „Bliżej Ciebie”, „Takie jest życie” i „Cuda i objawienia” oraz szeregu wydań specjalnych, równocześnie pożegnał się z dziewięcioma pracownikami. Natomiast wiosną br. wydawnictwo zwolniło kilkanaście osób z redakcji graficznej.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wydawnictwo Bauer w ub.r. zwiększyło przychody o 2 proc., a przy wzroście wydatków operacyjnych o prawie jedną piątką jego zysk netto zmalał z 98,93 do 67,21 mln zł - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl

Dołącz do dyskusji: Wydawnictwo Bauer z mniejszym zarządem. Odchodzi Monika Krokiewicz

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nina
A kiedy Namysł ?
facet daj już innym porządzić
odpowiedź
User
zuba
Wspaniała koleżanka......
odpowiedź
User
eh
Genialna strategia.
odpowiedź