SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Richardson w Radiu Złote Przeboje

- Współpraca z Radiem Złote Przeboje to początek następnej przygody w moim życiu - powiedziała Monika Richardson, która od poniedziałku jest współprowadzącą audycję „Złote Przeboje na Dzień Dobry”.

- Radio kręci mnie od dawna, a zaczęło się to podczas krótkiego „romansu” z radiową Trójką w czasie, kiedy byłam szefową magazynu „Zwierciadło”. Teraz, wraz z współprowadzącym audycję „Złote Przeboje na Dzień Dobry” Jarkiem Budnikiem żartujemy sobie często, że radio to taka „telewizja przyszłości”, ponieważ zostawia ludziom miejsce na wyobraźnię - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Richardson. Dziennikarka zapowiada także, że nie zamierza już współpracować z TVP2. - Nie oznacza to jednak, że nie rozmawiam o ewentualnej współpracy z telewizjami komercyjnymi - podkreśla.

Programu Moniki Richardson i Jarosława Budnika „Złote Przeboje na Dzień Dobry” można słuchać od poniedziałku do piątku w porannym paśmie od 6.00 do 9.00. Audycja ma charakter muzyczno-informacyjny, znajduje się w niej także pasmo „Niezły Numer” Kamila Nosela, który „wkręca” swoich telefonicznych rozmówców w groteskowe sytuacje.

Monika Richardson znana jest przede wszystkim z telewizji – w TVP2 prowadziła m.in. programy „Europa da się lubić" i „Orzeł czy reszta", w latach 2006 – 2008 była też red. naczelną magazynu „Zwierciadło". W 2010 roku prowadziła na antenie TVP2 program kulturalny „Wstęp wolny”, jednak publiczna telewizja nieoczekiwanie rozwiązała z nią współpracę (więcej na ten temat).

Jarosław Budnik jest związany z Radiem Złote Przeboje od dwóch lat (więcej na ten temat), dotychczas prowadził audycje popołudniowe. Do niedawna był jednym z prowadzących program TVP2 „Pytanie na śniadanie”.

W ramówce Złotych Przebojów zmienili się też prowadzący innych pasm antenowych. Od godz. 9.00 do 13.00 gospodarzem pasma „Muzyka, którą kochasz” jest Tomasz Woźniak, a w godz. 13.00-17.00 - Asia Kruk i Rafał Chirowski. Wieczory należą do Piotra Sworakowskiego (17.00-21.00) oraz Agnieszki Kasprzyk i Jerzego Telesińskiego (21.00-01.00). Na antenie pojawi się też wczesne pasmo poranne, nadawane w godz. 4.00-6.00, które poprowadzi Wojciech Babiarczyk.

Dołącz do dyskusji: Monika Richardson w Radiu Złote Przeboje

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MistrzCiętejRiposty
W radiu ciężko będzie dowyglądać.
odpowiedź
User
aaa
No tak, zarabiać gdzieś trzeba :D
odpowiedź
User
Radioman
I tak oto , ludzie radia zostają wyparci z radia przez ludzi z telewizji , którzy nie mają pomysłu na siebie . Słuchałem nowej pary ... Kiepsko. Poprzednia miała też gorsze chwile , ale miała to coś ;)
odpowiedź