SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Multikino z podcastem w Spotify

W piątek, 25 lutego br. na platformie Spotify startuje podcast sieci kin Multikino pt. "Do zobaczenia w Multikinie". Wśród tematów dyskusje o nadchodzących premierach, ciekawostki i spotkania z ludźmi z branży filmowej.

Article

Podcast "Do zobaczenia w Multikinie" będzie prowadził redakcyjny duet sieci kin: Monika Sterkowiec i Piotr Olczyk. Na co dzień odpowiadają oni za filmowy content na stronie multipleksu.

Znakiem rozpoznawczym podcastu mają być: krótka forma, merytoryczna i dynamiczna dyskusja oraz humor. Odcinki mają dopełniać treści pojawiające się w innych kanałach komunikacji Multikina oraz dostarczać nowych w atrakcyjnej formie.

"Biblioteka podcastów filmowych jest bardzo różnorodna. Rozciągłość tematów jest olbrzymia, tym samym na jednym biegunie mamy materiały oparte na wiedzy eksperckiej, głęboko osadzonej w analizie filmowej i skupionej na retrospektywach konkretnych twórców, a na drugim luźne rozmowy popkulturowe. Nasz podcast będzie miał formę dynamicznego newsa, który będzie zachętą do udziału w seansie konkretnego filmu."  – stwierdziła Siedlecka.

Oprócz informowania o najbliższych premierach, podcast będzie też pigułką wiedzy, którą podzielą się prowadzący i zaprezentują własny punkt widzenia. Podcast ma być też ciekawym wsparciem promocyjnym dla twórców, których filmy będą wyświetlane na ekranach Multikina.

Opiekunką podcastu jest Aleksandra Siedlecka (digital marketing coordinator), przy wsparciu Magdaleny Cieplińskiej (starsza apecjalistka ds. marketingu i promocji.

"Do zobaczenia w Multikinie": co w pierwszym odcinku podcastu?

"Wrócimy pamięcią do starszych produkcji m.in. z lat 90., przyjrzymy się ewolucji postaci, sprawdzimy kto wcielał się w rolę Mrocznego Rycerza i może się trochę pokłócimy. Lubimy żywe i prowokujące dyskusje, bo dzięki temu nabierają one rumieńców i można dojść do interesujących wniosków." – zapowiadają Sterkowiec i Olczyk.

Jeden odcinek podcastu będzie trwał ok. 20 minut, a nowy materiał publikowany będzie na platformie Spotify co dwa tygodnie. Pierwszy odcinek "Do zobaczenia w Multikinie" w piątek 25 lutego.

Dołącz do dyskusji: Multikino z podcastem w Spotify

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl