SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Muzeum Narodowe upamiętnia w kampanii stulecie Bitwy Warszawskiej

Muzeum Narodowe w Warszawie zainaugurowało kampanię promująca nową wystawę, która upamiętnia stulecie Bitwy Warszawskiej. „Fotorelacje. Wojna 1920” to fotograficzne świadectwa wojny polsko-bolszewickiej. Działania przygotował dom mediowy Media Choice.

Article

„Fotorelacje. Wojna 1920” wpisuje się w cykl projektów wieloletniego programu „Niepodległa” (2017-2020), w ramach którego organizowanych jest szereg wydarzeń kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych. Każde z nich wspiera obchody okrągłej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na wystawie zaprezentowano zdjęcia wojennej codzienności, wykonane zarówno przez profesjonalnych fotografów, jak i amatorów – obraz pamięci jednego z najtrudniejszych momentów historycznych w perspektywie wojskowych oraz cywilów. Elementem scenariusza ekspozycji „Fotorelacje. Wojna 1920” są także relacje filmowe w postaci krótkich narracji oraz dłuższych dokumentów. Wystawę wspiera cykl wydarzeń towarzyszących, zaplanowanych od początku do końca jej trwania (14.08. – 15.11.2020).

Promocja wystawy obejmuje działania reklamowe na portalach tematycznych, w mediach społecznościowych oraz emisję  spotów wideo. Na potrzeby kampanii przygotowano dedykowane materiały edukacyjne, spoty wideo oraz kreacje graficzne. Poza działaniami w obszarze digital, wykorzystywane są także inne narzędzia – w trakcie trwania wystawy stale prowadzona jest kampania outdoor, działania media relations oraz promocja w mediach własnych Muzeum.

Za przygotowanie strategii oraz planowanie i zakup mediów w ramach kampanii wystawy „Fotorelacje. Wojna 1920” odpowiada Media Choice.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Muzeum Narodowe upamiętnia w kampanii stulecie Bitwy Warszawskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl