SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

nFinity za ponad 200 tys. zł stworzy serwisy internetowe Prezydent.pl i Kancelarii Prezydenta

Kancelaria Prezydenta rozstrzygnęła przetarg na wykonanie, wdrożenie i utrzymanie serwisu internetowego Prezydenta RP oraz Kancelarii Prezydenta RP. Za 207 tys. zł. zlecenie wykona spółka nFinity.

Prezydent Andrzej Duda, fot. prezydent.pl Prezydent Andrzej Duda, fot. prezydent.pl

Ogłoszenie o przetargu na stworzenie, wdrożenie i utrzymanie dwóch serwisów internetowych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pojawiło się 5 czerwca. Termin nadsyłania zgłoszeń minął 7 lipca.

Zwycięzcą została wrocławska firma nFinity, która jako jedyna złożyła swoją ofertę. Wartość brutto zlecenia wynosi 207 624 zł. Na jego realizację firma ma 130 dni od podpisania umowy.

Przedmiotem zamówienia było wykonanie, wdrożenie i utrzymanie (włącznie z hostingiem) portalu internetowego prezydent.pl, jego wersji angielskiej, mobilnej, a także w wersji wersji dla niepełnosprawnych, dla Biuletynu Informacji Publicznej wraz z systemem do zarządzania treścią . Ponadto zleceniobiorca odpowiadał za wykonanie testów, dokumentacji i przeprowadzenie szkoleń dla osób zajmujących się obsługą serwisu.

Jak czytamy w szczegółowym opisie zlecenia, podstawowym założeniem zmiany witryny prezydent.pl jest jej odświeżenie, dostosowanie do aktualnych trendów oraz ułatwienie obywatelom poruszania się po witrynie. Nowy serwis w założeniu ma pełnić funkcję wizerunkowo-newsową oraz stanowić wizytówkę głowy państwa. Portal ma ponadto służyć efektywnej komunikacji internautów z Kancelarią Prezydenta oraz wspierać współpracę z dziennikarzami.

W przetargu obowiązywało wadium w wysokości 5 tys. zł. Najważniejszym kryterium ofert była cena (waga 50,00), następnie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji projektu (waga 45,00) i czas trwania gwarancji (5,00).

Dołącz do dyskusji: nFinity za ponad 200 tys. zł stworzy serwisy internetowe Prezydent.pl i Kancelarii Prezydenta

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pio.run kontrolny
"czas trwania gwarancji" ~ 5 % wagi. A reszta to kwalifikacje-doświadczenie i Cena. Ciekawe co oznacza ów termin. "Trendy się zmieniają", więc takie wprowadzające założenie w pełni słuszne, lecz tu także chodzi o Bezpieczeństwo. a patrząc po portfolio wykonawcy, elementem Wiarygodności byłyby liczne projekty dla Największych Firm : / Pożyjemy, zobaczymy. Ten Wrocław w kręgach nowej władzy trochę mi zalatuje Mennicą Wrocławską i jej antypolskimi projektami monet oraz jakąś sub-masonerią...
odpowiedź
User
dfs
Ciekawe, co może kosztować 200 tys. zł - grafik, CMS i skrypt do przeniesienia danych?
odpowiedź
User
aZaliż
Ciekawe, co może kosztować 200 tys. zł - grafik, CMS i skrypt do przeniesienia danych?

Mnóstwo rzeczy, które są niezbędne, ale ich przeciętniak taki jak Ty nie tylko nie widzi, ale przede wszystkim nie rozumie.
odpowiedź