SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe cele TP

Satysfakcja Klientów głównym celem TP

Zwiększenie satysfakcji Klientów, bogatsza oferta dostosowana do potrzeb każdego użytkownika oraz większe wykorzystanie synergii w ramach Grupy TP i France Telecom - to główne cele nowego Zarządu TP.

Pod koniec kwietnia br. Rada Nadzorcza TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ, na wniosek prezesa TP Marka Józefiaka, powołała Pierricka Hamon na stanowisko wiceprezesa Zarządu TP oraz Konrada Kobyleckiego na stanowisko członka Zarządu TP.

Zmiany w Zarządzie wynikają z zakończenia procesu restrukturyzacji oraz realizacji przez Firmę nowych wyzwań i sprostania coraz większej konkurencji na polskim rynku.

Pierrick Hamon odpowiada za kontakty z Klientami, sprzedaż i marketing. Z kolei Konrad Kobylecki zajmuje się informatyką i siecią. Nadzoruje też Centrum Systemów Teleinformatycznych POLPAK.

W Zarządzie zmieniła się rola Bruno Duthoit, który odpowiadał za marketing Firmy. Obecnie będzie koordynował działania związane ze strategią, inwestycjami oraz synergią i realizacją projektów w ramach Grupy TP.

TELEKOMUNIKACJA POLSKA zakończyła z sukcesem proces restrukturyzacji stając się firmą efektywną, z dobrymi perspektywami rozwoju i zdolną do konkurowania rynku. Teraz satysfakcja naszych Klientów z usług TP jest podstawą dalszego rozwoju Firmy. Dlatego będziemy robić wszystko, aby spełnić coraz wyższe oczekiwania naszych Klientów - uważa prezes TP Marek Józefiak.

- Wiem, że wprowadzając fundamentalne zmiany nie uniknęliśmy błędów. Mieliśmy m.in. kłopoty z działaniem Błękitnej Linii. Wyciągnęliśmy z tego wnioski i zamierzamy z pełną determinacją odbudowywać wizerunek TP jako firmy przyjaznej Klientowi.

TELEKOMUNIKACJA POLSKA w swoich działaniach zamierza częściej i lepiej wykorzystać synergię w Grupie TP. Dlatego pojawi się więcej wspólnych produktów i usług. Siłą Grupy TP jest możliwość świadczenia konwergentnych usług telefonii stacjonarnej, mobilnej i dostępu do Internetu.

Sylwetki nowych członków Zarządu TP:

Pierrick Hamon

Pierrick Hamon ma 47 lat. W 1976 roku ukończył Akademię Górnicza w Nancy, uzyskując tytuł inżyniera. W 1978 r. uzyskał tytuł inżyniera ekonomii we Francuskim Instytucie Naftowym. W 1993 r. uzyskał tytuł MBA. Od 1980 roku pracował w firmie Somdiaa (Grupa Grands Moulins z Paryża) jako inżynier projektu odpowiedzialny za nowe technologie. W 1984 roku rozpoczął pracę w Chronar Corporation (USA) najpierw jako inżynier handlowy a następnie Wiceprezes ds. Marketingu Międzynarodowego. W roku 1987 został prezesem spółki Chronar France (licencja Chronar Corporation). W 1990 roku rozpoczął pracę we France Telecom - Dyrekcja Seine i Marne na stanowisku Dyrektora projektu Eurodisney i Eksploatacji Komutacyjnej. Od roku 1993 pełnił funkcję Dyrektora ds. Marketingu Strategicznego w Dyrekcji Generalnej France Telecom, następnie w latach 1997 - 2003 pracował najpierw jako Dyrektor ds. Sprzedaży Pośredniej, potem jako Dyrektor Sprzedaży odpowiedzialny za obsługę dużych i średnich przedsiębiorstw oraz Dyrektor działu operacyjnego odpowiedzialny za duże przedsiębiorstwa paryskie. Od dnia 23 kwietnia 2003 r. do dnia 29 kwietnia 2004 r. pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej TP S.A. Pierrick Hamon biegle włada językiem francuskim, angielskim i hiszpańskim.

Konrad Kobylecki

Konrad Kobylecki ma 42 lata. W roku 1987 ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektroniki, uzyskując tytuł magistra, inżyniera. Był uczestnikiem kursów organizowanych przez Uniwersytet Northwestern w Chicago, Instytut St. Gallen i Harvard Business School w Bostonie. W latach 1986-1987 pracował jako inżynier ds. oprogramowania w National Cash Register w Madrycie w Dziale Utrzymania Oprogramowania. W latach 1987-1990 wdrażał programy dla biur podróży, programy do zarządzania HR i inne dla instytucji publicznych. W 1990 r. został Szefem Departamentu Informatyki w Agrobanku S.A. wdrażając systemy bankowe i rozwijając oddziały informatyczne. Od 1995 do 1999 r. pracował w Banku Współpracy Europejskiej na stanowisku Szefa Działu Komputerowego odpowiedzialnego za projekty restrukturyzacyjne, wdrożeniowe i zarządcze. W maju 1999 r. objął stanowisko Dyrektora Biura Informatyki, zastępcy Dyrektora Pionu Techniki w PTK Centertel Sp. z o.o., a następnie Dyrektora Pionu Technologii Informatycznych.Odpowiedzialny za strategię, zarządzanie i wykorzystywanie technologii informatycznych w przedsiębiorstwie. Pan Konrad Kobylecki biegle włada językiem angielskim, w stopniu dobrym francuskim, posługuje się też językiem hiszpańskim i niemieckim.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe cele TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl