SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe formaty typu Billboard w sieci reklamowej Google

W sieci reklamowej Google udostępnione zostały trzy nowe, specyficzne dla polskiego rynku formaty o rozmiarach 750x100 (Billboard), 750x200 (Double Billboard) i 750x300 (Triple Billboard).

Nowe formaty typu Billboard w sieci reklamowej Google

Formaty typu "Billboard" są umieszczane z reguły w górnej części witryny, w części widocznej bez potrzeby przewijania okna przeglądarki (ang. "above the fold").

Obecnie nowe formaty są dostępne w sieci reklamowej Google jako reklamy tekstowe (dopasowywane automatycznie do odpowiedniego rozmiaru na stronie wydawcy) oraz graficzne (statyczny obraz JPG / GIF / PNG lub animacja SWF).

Aby dodać nową reklamę graficzną typu "Billboard" do kampanii, należy przejść do zakładki "Reklamy" w kampanii skierowanej na sieć reklamową, a następnie kliknąć na opcje "+ Reklama" > "Reklama graficzna" > "Prześlij reklamę" i wgrać uprzednio przygotowaną kreację. Maksymalna objętość reklam graficznych w trzech nowych rozmiarach to 150 KB.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe formaty typu Billboard w sieci reklamowej Google

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl