SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe "wtyczki" komunikatora Tlen.pl

Coraz większe możliwości komunikatora Tlen.pl

Ogłoszony w listopadzie przez Portal Internetowy o2.pl konkurs "Kreatywna Wtyczka", na projekt najciekawszego i najbardziej funkcjonalnego pluginu, został rozstrzygnięty. Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu Użytkowników Internetu Komunikator Tlen.pl wzbogacił się o nowe wtyczki. Biorąc pod uwagę wszechstronność, staranność wykonania, dokumentację i łatwość obsługi nagrodę główną, w wysokości 3000 PLN, przyznano Michałowi Zającowi za program "Power Archiver", poszerzający możliwości archiwum Komunikatora. Ponadto wyróżniono za pomysł systemu rezerwacji biletów do kin Pawła Gajdka, a za starannie opisany słownik ortograficzny - Wojciecha Wąsika oraz Marka Szyperskiego (ex aequo).

Wtyczki, inaczej pluginy, stanowiące dodatkowy program wzbogacający i uzupełniający funkcje programu oryginalnego, stają się coraz popularniejsze. Mogą nas informować o nadejściu nowej poczty, weryfikować poprawność pisowni w Komunikatorze, powiadamiać o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, pełnić funkcję odtwarzacza mp3. Plugin może również stanowić poważniejszą aplikację integrującą Komunikatora z systemem CRM.

Pierwszy w Polsce plugin - TlenNewsy - dostarczający najświeższe informacje, redagowane na bieżąco przez dziennikarzy internetowej wersji Gazety Wyborczej, od sierpnia ubiegłego roku jest dostępny w Komunikatorze Tlen.pl

Portal o2.pl, według najnowszych badań polskiego rynku internetowego, znajduje się w ścisłej czołówce portali internetowych oraz najpopularniejszych witryn WWW w polskiej sieci. Liczba regularnie odwiedzających go użytkowników wynosi ponad 1,9 miliona osób, a liczba darmowych kont e-mail w systemie poczty o2.pl to 1,65 miliona użytkowników. Częścią Portalu o2.pl jest Komunikator Tlen.pl, z którego miesięcznie korzysta ponad 550 tysięcy osób. Ten popularny program typu "instant messanger", jako pierwszy w Polsce umożliwił korzystanie z usługi bezpłatnych rozmów głosowych VoIP, a wraz z Energis Polska z ogólnopolskiego numeru dostępowego do Internetu - TlenDostęp 0209587.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe "wtyczki" komunikatora Tlen.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl