SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Piotr Lichota szefem „Panoramy” TVP2

Piotr Lichota, były dyrektor TVP Szczecin, został we wtorek nowym szefem „Panoramy” TVP2. Zastąpił na tym stanowisku odwołanego Jacka Skorusa.

Article

Lichota we wtorek rano pojawił się w redakcji programu informacyjnego TVP2, by spotkać się z zespołem. Jak wynika z naszych informacji, na razie nie zdecydował o zmianach w redakcji. Uszczupliła się ona jednak o reporterkę Małgorzatę Wiśniewską, która zasiliła zespół „Wiadomości” TVP1.

Piotr Lichota w latach 2006-2011 był dyrektorem TVP Szczecin. Po odejściu z TVP Lichota pracował m.in. w miejskiej spółce Nieruchomości i Opłaty Lokalne, a także w fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej (wśród jej założycieli był m.in. Artur Balazs).

Wcześniej Lichota współpracował z Radiem Szczecin i był szefem TV Gryf. W latach 1999-2005 był związany z RMF FM - jako dziennikarz, wydawca i szef szczecińskiego oddziału rozgłośni.  W przeszłości współpracował także m.in. z „Rzeczpospolitą”, „Super Expressem”  czy „Newsweekiem”.

Jacek Skorus „Panoramą” kierował od 2009 roku.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średnia widownia „Panoramy” w TVP2 w grudniu ub.r. wyniosła 1,62 mln osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Lichota szefem „Panoramy” TVP2

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gąska Przekąska
Warszawskie wróbelki były - jak widać- dobrze poinformowane.... Katowickiego kierownika "Panoramy" zastąpił kierownik rodem ze Szczecina. NA Wyspie Wolin strzeliły wczoraj butelki w ę g i e r s k i e g o szampana. Sapienti sat... :-)
24 12
odpowiedź
User
mila
pracowalismy z nim-jest wymagajacy ale sprawiedliwy,to dobry szef
18 27
odpowiedź
User
Katon
pracowalismy z nim-jest wymagajacy ale sprawiedliwy,to dobry szef

Ja rozumiem, że to sarkazm...? :-)
16 11
odpowiedź
User
mila
nie ! byl dobrym szefem..
16 11
odpowiedź
User
WŁADEK PŁACZ
Nie rozumiem pierwszej decyzji Pana Lichoty ... Tak samo wysoko cenię sobie jako widz obie panie prezenterki Hannę Lisi i Joannę Racewicz. To z jakiego powodu innego niż polityczne widzimisię mocodawców, redaktor Lichota zwolnił Z pracy Hannę Lis ? To raz, Dwa: jak to się do tego ma deklaracja Szefa Dwójki Pana Macieja Chmiela o tym, że , cytuje, nie przewiduję się żadnych zwolnień w Dwójce . Uważam, że dyrektora TVP 2 został w tej sposób na pewno zdezawuowany, jeśli wręcz nie ośmieszony ? BO "Panorama" to tez Dwójka !!!
21 11
odpowiedź