SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Łysek za Marcina Kowalczyka prezesem e-Kiosku

Piotr Łysek, poprzednio będący w radzie nadzorczej e-Kiosku, został powołany na stanowisko prezesa tej firmy. Zastąpił na nim Marcina Kowalczyka. Zdecydowała o tym Gremi Media, większościowy akcjonariusz e-Kiosku.

Piotr Łysek, prezes KCI Article

Z grupą kapitałową KCI (do której należy Gremi Media) Piotr Łysek jest związany od połowy 2009 roku. Był członkiem jej rady nadzorczej, potem został członkiem rady nadzorczej i doradcą zarządu spółki Gremi Business Communication (wydającej m.in. „Rzeczpospolitą” i „Parkiet”), którą jesienią ub.r. przejęła Grem Media.

Łyska jest również wiceprezesem Gremi Media, a w lutym ub.r. został prezesem agencji public relations ComPress (której 50 proc. akcji Gremi Media).

Marcin Kowalczyk prezesem e-Kiosku był od września ub.r. Ponadto pełni funkcję szefa pionu cyfrowego w Gremi Media.

Spółka e-Kiosk, prowadząca serwis z e-prasą, e-bookami i audiobookami, w pierwszym kwartale br. zanotowała 10,44 mln zł wpływów ze sprzedaży i 585 tys. zł zysku netto. Do Gremi Media należy 50 proc. jej akcji, a do Ruchu - 28,1 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Łysek za Marcina Kowalczyka prezesem e-Kiosku

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
czarny kajet
ha ha ha ha
13 10
odpowiedź