SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Maciejewski większościowym udziałowcem spółki YesIndeed

Piotr Maciejewski, dotychczasowy prokurent spółki YesIndeed działającej na rynku motywacji i lojalizacji zwiększył w niej liczbę posiadanych udziałów. Nowym wspólnikiem firmy została Izabela Nasiłowska-Włodarek, dotychczasowa dyrektor działu aktywizacji sprzedaży. Z firmy odeszli dotychczasowi wspólnicy Mikołaj Jeżak oraz Michał Czerwiński.

od lewej Paweł Kornosz, Izabela Nasiłowska-Włodarek, Piotr Maciejewski Article

Od lutego br. firma YesIndeed rozwija się w nowej strukturze właścicielskiej. Większościowy pakiet udziałów posiada obecnie Piotr Maciejewski, dotychczasowy prokurent. Jak duży, tego firma nie ujawnia. Maciejewski od teraz jest wiceprezesem spółki, członkiem zarządu i dyrektorem działy new business.Odpowiada za stworzenie oraz rozwijanie w spółce komórki dedykowanej pozyskiwaniu nowych przestrzeni biznesowych.

Piotr Maciejewski dołączył do zespołu, który buduje YesIndeed, w roku 2014 – był wspólnikiem i dołączył do zespołu InDreams. Wcześniej przez 19 lat pracował w dużych korporacjach dla firm z branży FMCG (m.in. Krakus, PEPSI) oraz branży finansowej (m.in. ING Usługi Finansowe). Był członkiem zarządu i współwłaścicielem InDreams (operator incentive) oraz Purella (producent marki beRaw, innowator na rynku superfoods).

Do grona udziałowców YesIndeed dołączyła również Izabela Nasiłowska-Włodarek – dotychczasowa dyrektor działu aktywizacji sprzedaży. Została członkiem zarządu.

Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży oraz wsparciu sprzedaży w firmach z branży telekomunikacyjnej oraz finansowo-ubezpieczeniowej. Pracowała m.in. dla Orange oraz Nationale Nederlanden. W YesIndeed zarządza zespołem, który zajmuje się tworzeniem strategii dla kanałów sprzedaży i prowadzeniem działań motywacyjno-lojalnościowych.

Spółkę YesIndeed opuścili pozostali dotychczasowi wspólnicy: Mikołaj Jeżak oraz Michał Czerwiński.

Prezesem spółki pozostaje Paweł Kornosz. Wprowadzone zmiany są elementem polityki ekspansji firmy na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Spółka YesIndeed powstała pod koniec 2017 roku, a jej klientami są m.in. takie firmy, jak Coca Cola, Danone, Toyota, Goodyear Polska, Goodyear Rumunia, Nationale Nederlanden.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Maciejewski większościowym udziałowcem spółki YesIndeed

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl