SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pomorski "Rzecznik do rzeczy"

Najlepszy rzecznik prasowy województwa pomorskiego

15 czerwca na audytorium Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbyło się spotkanie promocyjne książki dr Ewy Hope "Public relations, czy to się sprawdzi ?" - wydanej przez gdańskie wydawnictwo Scientific Publishing Group - w trakcie którego miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego rzecznika prasowego województwa pomorskiego "Rzecznik do rzeczy".

Kapituła złożona z dziennikarzy mediów trójmiejskich uznała za najlepszego rzecznika prasowego województwa pomorskiego panią Annę Dyksińską, Rzecznika Prasowego Wojewody Pomorskiego. Wyróżnienie otrzymała też pani Gabriela Sikora - Rzecznik Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji. Laureatki zostały wyłonione spośród 12 nominowanych rzeczników, nagrodą główną był telefon komórkowy - symbol współczesnej dobrej łączności i skutecznego komunikowania się. Sponsorem nagrody głównej był Plus GSM.

Organizatorem konkursu jest dr Ewa Hope, pracownik naukowy Wydziału Zarządzania i Ekonomii, założycielka i kierownik Podyplomowego Studium Public Relations Wydziału Zarządzania i Ekonomii . Konkurs został pomyślany jako impreza cykliczna, mająca na celu integrację środowiska dziennikarskiego Trójmiasta, pokazanie znaczącej roli działów public relations w organizacjach i wagi skutecznego komunikowania się firm i mediów, a jego pierwsza edycja była niejako ilustracją do książki "Public relations, czy to się sprawdzi". Kolejna edycja konkursu w przyszłym roku.

Spotkanie było także okazją do promocji Gdańskich Spotkań Public Relations - międzynarodowej konferencji nt. public relations instytucji użyteczności publicznej współorganizowanej przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej . Podczas październikowej konferencji (21-22.10.2004) po raz pierwszy w Gdańsku spotkają się polscy i zagraniczni specjaliści PR, aby podzielić się doświadczeniami w kreowaniu reputacji firm i instytucji działających na rzecz społeczeństwa.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pomorski "Rzecznik do rzeczy"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl