SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ponad 1000 ubezpieczeń zakupionych on-line

Oferowanie usług ubezpieczeniowych przez Internet jest stosunkowo nową usługą bankową, cieszy się coraz większą popularnością

Mimo że oferowanie usług ubezpieczeniowych przez Internet jest stosunkowo nową usługą bankową, dzięki połączeniu sił Inteligo i lidera rynku ubezpieczeń - PZU S.A. stworzony został nowoczesny i funkcjonalny system sprzedaży ubezpieczeń, cieszący się coraz większą popularnością wśród posiadaczy kont Inteligo. Zastosowane zaawansowane rozwiązania technologiczne umożliwiają klientom Inteligo szybkie i wygodne wykupienie polisy ubezpieczeniowej.

Już ponad 1000 umów ubezpieczeniowych zostało zawartych przez posiadaczy konta Inteligo, którzy skorzystali z tej nowej usługi i wykupili jedno z pięciu oferowanych w porozumieniu z PZU S.A i PZU Życie S.A. ubezpieczeń. Za pośrednictwem Inteligo można ubezpieczyć się na życie, wykupić polisę chroniącą przed następstwami nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczyć się w podróży a także zadbać o swoje mienie.

- Zawarcie umowy ubezpieczeniowej on-line pozwala na wygodne i szybkie zapewnienie bezpieczeństwa sobie i swoim bliskim. - uważa Konrad Korobowicz, Prezes Inteligo Financial Services S.A.

Od 5 listopada 2003 r. Inteligo sukcesywnie wprowadza nowe produkty ubezpieczeniowe przyjazne klientowi - bez skomplikowanych formalności, przez Internet, o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy dostęp do komputera podłączonego do Internetu. Klienci nie muszą odsyłać żadnych umów ani potwierdzeń, nie muszą też umawiać się na spotkanie z agentem ubezpieczyciela. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się kolejnego dnia od wykupienia polisy.

Zawarcie umowy trwa kilka minut - tylko tyle ile potrzeba czasu na wypełnienie formularza na stronie internetowej. Większość informacji potrzebnych do zakupu polisy jest wygenerowana na podstawie danych systemowych Inteligo. Ubezpieczający wypełnia jedynie kwestionariusz dotyczący przedmiotu lub osoby ubezpieczanej oraz ich specyfiki. Sam decyduje, który z różnych wariantów polisy wybrać i z jakich opcji skorzystać. Wysokość stawki obliczana jest przy uwzględnieniu wszystkich potrzeb, wymagań i możliwości klienta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ponad 1000 ubezpieczeń zakupionych on-line

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl