SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Portal o2.pl uruchamia nową telewizję

GameTV, telewizję adresowaną do fanów gier wideo, uruchomi w I kwartale 2006 roku portal o2.pl.

Po Lemon TV  drugą już autorską telewizję internetową uruchomi w pierwszej połowie lutego 2006r. portal o2.pl.

W GameTV będzie można zobaczyć wideo recenzje gier wideo, wywiady z profesjonalnymi graczami, graczami amatorami, twórcami gier i postaciami z tego rynku cieszącymi się dużą renomą. Dodatkowo trailery gier oraz produkcje internautów.

Za projekt odpowiada Michał Brański, szef działu sprzedaży reklamy i zespołu redakcyjnego portalu o2.pl.

- To telewizja on-demand w identycznym modelu jak Lemon TV. Trudno mówić o  godzinach nadawania - mówi nam Michał Brański.

Tygodniowo do serwisu trafiać będzie ok. 20 materiałów, z czego ok. 5-6 będzie własnej produkcji; reszta to trailery gier, oficjalne materiały producentów oraz produkcje internautów.

GameTV będzie można oglądać wyłącznie przez Internet. Materiały będzie można odtwarzać jako streaming lub też pobierać na dysk komputera i dopiero odtwarzać.

GameTV powstaje w oparciu o technologię użytą w Lemon TV.

- GameTV jest inspirowana dwoma czynnikami: po pierwsze przy Lemon TV  doskonaliliśmy nasz warsztat, po drugie o2.pl zamierza być liderem rynku w segmencie serwisów i usług dla graczy - dodał Michał Brański.

Jak wynika  z danych o2.pl w grudniu b.r. z Lemon TV skorzysta ok. 350 tys. internautów. Według planów portalu do końca roku 2006 z GameTV będzie korzystać ok. 400 tys. internautów miesięcznie.

GameTV dołączy do grupy serwisów o grach należących do o2.pl - gryo2.pl i frag.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Portal o2.pl uruchamia nową telewizję

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl