SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przemysław Pawlak i Stanisław Błędniak: z Lemon Sky do własnego studia Visual71

Przemysław Pawlak i Stanisław Błędniak, ostatnio pracujący w agencji Lemon Sky, założyli własne studio kreatywne Visual71 oferujące usługi z zakresu komunikacji wizualnej.

Przemysław Pawlak i Stanisław Błędniak: z Lemon Sky do własnego studia Visual71

- Wiemy doskonale, że estetyka odgrywa dziś ogromną rolę w sprzedaży usług i produktów dlatego stanowi fundament naszej działalności. Wiedzę i kompetencje zdobyte przy współpracy z największymi markami i korporacjami przenosimy więc na mniejsze organizacje i start-upy. Pomagamy im stawiać pewnie pierwsze kroki lub przyspieszać rozwój dzięki zadbaniu o ich wizerunek i jakość narzędzi komunikacji wizualnej - opisuje Przemysław Pawlak.

- Wychodzimy z założenia, że jest miejsce na rynku dla małego zespołu bez agencyjnej otoczki oferującego wysokiej jakości usługi - dodaje Stanisław Błędniak.

Pawlak i Błędniak poprzednio pracowali w Lemon Sky - pierwszy jako head of digital production kierował działem nowoczesnych technologii, a drugi jako senior art director szefował działowi graficznemu agencji. Wcześniej byli związani z agencjami Glue London, K2 i Internet Designers. Ogółem w branży reklamowej pracują od 12 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przemysław Pawlak i Stanisław Błędniak: z Lemon Sky do własnego studia Visual71

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bajer full
oj, ucieczki się zaczynają z Lemona
14 8
odpowiedź
User
Selek
dobrze, że się wyrwali z tego bałaganu
16 8
odpowiedź