SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rusza jesienna ramówka RMF FM. Robert Karpowicz rano za Witolda Lazara

W jesiennej ramówce RMF FM poranny magazyn “Wstawaj szkoda dnia” zamiast Witolda Lazara prowadzić będzie Robert Karpowicz, Na antenę powrócą też audycje znane już słuchaczom.

Rusza jesienna ramówka RMF FM. Robert Karpowicz rano za Witolda Lazara

Nowa ramówka RMF FM rusza w poniedziałek 2 września br. W dni powszednie od 5.30 do 9.00 będzie można słuchać programu “Wstawaj, szkoda dnia”. Poprowadzą go Przemysław Skowron oraz dołączający do RMF FM Robert Karpowicz, który przez 8 lat związany był z RMF Maxxx. Zastąpi on Witolda Lazara, który odchodzi z rozgłośni (więcej na ten temat).

Nadal w paśmie porannym pojawiać się będą felietony Tomasza Olbratowskiego, nie będzie natomiast na antenie Marcina Ziobro. - Marcin pracuje nad nowym programem i wspiera aktywnie zespół odpowiedzialny za kreację - mówi nam Maciej Brzozowski, dyrektor PR w Grupie Bauer, do której należy RMF FM. Na antenę powróci też nadawany po 8.00 “Kontrwywiad” Konrada Piaseckiego.

Od 9.00 do 18.00 słuchać będzie można pasma “Byle do piątku”. Jego pierwszą część, do godz. 13.30, poprowadzi Kamil Baleja, dotąd gospodarz programów weekendowych, a prowadzącym drugiej części bez zmian będzie Daniel Dyk.

Między 18.00 a 21.00 tradycyjnie emitowana będzie “Poplista” Dariusza Maciborka. Natomiast pasmo “Dobry wieczór” w godz. 21.00-1.00 poprowadzą na zmianę Tomasz Brhel, Sławek Kowalewski, Marcin Jędrych i Krzysztof Urbaniak.

Weekendowe pasmo „Wolno wstać”, nadawane do godz. 10.00, prowadzić będzie Sławomir Kowalewski. Po wakacyjnej przerwie na antenę powrócą programy „Pogotowie Rodzicielskie”  i „Radiowy Plac Zabaw” współprowadzone przez Barbarę Zielińską.
 
„Przepis na Weekend”, emitowany od 10.00 do 15.00 i prowadzony przez Krzysztofa Urbaniaka, nadawany będzie z najciekawszych miejsc w Polsce. Natomiast od 15.00 do 24.00 w ramówce znajdzie się pasmo „Dobrze zagrane”. Jego pierwsze cztery godziny prowadzić będzie Marcin Jędrych, a kolejne Tomasz Brhel.
 
RMF FM zapowiada, że w jesiennej ramówce pojawią się też inne nowe programy, ale szczegółów nie ujawnia.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział RMF FM w rynku w okresie od kwietnia do lipca br. wyniósł 25,6 proc. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza jesienna ramówka RMF FM. Robert Karpowicz rano za Witolda Lazara

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
km
Ależ wypasiona ramówka ! Skowron&Karpowicz to pomyłka i RMF FM powinno się z niej wycofać.
Pasmo 21 - 1 wymaga odświeżenia, można było zrobić je o wiele ciekawiej np. duet Kamil Baleja , Krzysztof Urbaniak albo jakaś inicjatywa. MASAKRA to co wyprawiają. Najlepsi dziennikarze odchodzą, gdzie Kościelniak, Jaworski, Oksanowicz, Konatowicz i Lazar. To było RMF fm a nie szczęśliwa trzynastka fm.
31 11
odpowiedź
User
Polonista
Nazwisko ZIOBRO, jak każde męskie nazwisko, podlega odmianie. Nie jest to opcją lecz wynika z zasad polszczyzny. Zatem zdanie powinno brzmieć: nie będzie natomiast na antenie Marcina ZIOBRY.
10 9
odpowiedź
User
enter
Urbaniak na wieczory? Hmmm... ciekawe posunięcie nowego programowego! :D
10 8
odpowiedź
User
Tom
Pop Listę na stałe powinien prowadzić Marcin Jędrych, który zdecydowanie lepiej prowadzi ten program od Maciborka.
21 12
odpowiedź
User
Neo
Minęła właśnie 7,38 pamietajcie o wysłaniu sms na numer..., jest teraz 7 40 wlasnie teraz mozesz wygrac 130 tysiecy zlooootych, czy ja juz wam mowilem jest 7.43 a jeszcze nie wyslales smsa na numer.....
a teraz poraz 122337367437377373737 Paula Abdul na antenie RMFFM
45 12
odpowiedź