SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sroka w "Gazecie Prawnej"

Jarosław Sroka został od pierwszym zastępcą redaktora naczelnego dziennika 'Gazeta Prawna' (Grupa Wydawnicza Infor).

W „Gazecie Prawnej” odpowiedzialny będzie za dział gospodarczy. 

- Tematyka gospodarcza w „Gazecie Prawnej” jest obszarem, w którym bardzo dobrze sprawdzi się moje doświadczenie i w którym bardzo dobrze się czuje – powiedział "Briefowi" Jarosław Sroka. – Dziennik rozpoczął proces transformacji, który będzie miał swój finał pod koniec bieżącego roku.

Redaktorem naczelnym „Gazety Prawnej” jest Zbigniew Maciąg. Do tej pory obowiązki pierwszego zastępcy redaktora naczelnego pełnił Włodzimierz Kazimierczak, któremu powierzono funkcję zastępcy. Włodzimierz Kazimierczak jest redaktorem „Poradnika Gazety Prawnej”. Marcin Malinowski, rzecznik prasowy Grupy Wydawniczej Infor powiedział nam, że pracę Jarosławowi Sroce zaproponowano ze względu na jego ogromne doświadczenie biznesowe i gospodarcze. – „Gazeta Prawna” umacnia dział gospodarczy, który jest obok działu prawnego, istotnym elementem pisma. Liczymy na to, że wzmocni to naszą pozycję na rynku oraz przysporzy reklamodawców – dodał Marin Malinowski.

W przełości  Sroka pełnił funkcję redaktora naczelnego „Newsweek Polska” i „Pulsu Biznesu”. Wcześniej był także dziennikarzem „Gazety Bankowej” i „Nowej Europy”.

Jarosław Sroka jest absolwentem wydziału dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, studiował także w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sroka w "Gazecie Prawnej"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl