SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

T-Mobile umożliwia klientom Heyah rejestrację karty poprzez aplikację

Od środy także klienci Heyah mogą rejestrować swoje karty SIM z pomocą mobilnej aplikacji. Działa ona zarówno w systemie Android, jak i iOS, a usługa jest dostępna w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim. Kilka miesięcy wcześniej taką możliwość zyskali klienci innych pre-paidów operatora.

W Polsce od kilku lat obwiązuje u wszystkich operatorów konieczność zarejestrowania zakupionej karty pre-paid. Wiąże się z tym wizyta w biurze obsługi klienta lub w niektórych punktach oferujących karty SIM.

"Moja Heyah"

Jednak teraz by zarejestrować kartę SIM w Heyah wystarczy mieć aplikację "Moja Heyah". Po uzupełnieniu numeru telefonu, który klient chce zarejestrować, numeru PUK i adresu e-mail – wystarczy potwierdzić tożsamość za pomocą usługi mojeID. Usługa ta pozwala na weryfikację tożsamości dzięki zalogowaniu się do banku, z którego usług korzystamy – i to właśnie ten bank potwierdza tożsamość potrzebną do rejestracji karty SIM.

W kolejnym kroku wystarczy postępować zgodnie z komunikatem, który wyświetli się na ekranie. Na koniec na adres e-mail klient otrzymuje link, za pomocą którego ustala hasło logowania do aplikacji „Moja Heyah”. Karta SIM będzie od tej chwili zarejestrowana, a konto - założone. Jeszcze prościej zarejestrują nową kartę osoby, które już są posiadaczami aplikacji „Moja Heyah” i są zalogowane do swojego profilu. Wystarczy, że dodadzą w aplikacji nowy numer telefonu oraz kod PUK. W celu aktywacji karty należy już tylko włączyć transmisję danych lub wykonać połączenie wychodzące.

Nową, wygodniejszą formę rejestrację kart z pomocą aplikacji mają już od lipca klienci innych pre-paidowych usług T-Mobile. Operacja (podobnie jak ta dla użytkowników Heyah) nie wymaga obecności w salonie obsługi, można jej dokonać za pomocą aplikacji Mój T-Mobile, potwierdzając tożsamość poprzez konto bankowe.

Na koniec ub.r. operator T-Mobile miał 11,54 mln klientów, w ciągu roku liczba abonentów zwiększyła się z 7,62 do 7,83 mln, a użytkowników ofert przepisowych - z 3,57 do 3,71 mln. Koszty pozyskania i utrzymania abonentów zmalały ze 158,87 do 151,92 mln zł.

Dołącz do dyskusji: T-Mobile umożliwia klientom Heyah rejestrację karty poprzez aplikację

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MTracz
mojeID to świetne rozwiązanie, o ile tylko korzysta się z banku je wspierającego ;)
odpowiedź
User
maniakasp
Trochę ułatwień chociaż ;d
odpowiedź