SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Namysł nowym prezesem Wydawnictwa Bauer

Tomasz Namysł obejmuje stanowisko prezesa zarządu Wydawnictwa Bauer. Zastąpi Witolda Woźniaka, który czerwcu br. został  powołany na członka zarządu Grupy Bauer Media z siedzibą w Hamburgu.

Tomasz NamysłTomasz Namysł

Tomasz Namysł z Wydawnictwem Bauer związany jest od roku 1993. Był redaktorem a następnie, od 1996, redaktorem naczelnym w segmencie pism młodzieżowych. Od 2000 pełnił funkcję dyrektora wydawniczego segmentu magazynów kobiecych. W roku 2002 wszedł w skład zarządu Wydawnictwa a w 2007 został wiceprezesem odpowiedzialnym za wszystkie segmenty wydawnicze, reklamę, kolportaż i nowe media.

- Tomasz doskonale zna nasze Wydawnictwo. Przeszedł w nim wszystkie szczeble kariery, od redaktora do wiceprezesa, wykazując się doskonałą intuicją, kreatywnością i zaangażowaniem. Cieszę się, że po 16 latach kierowania Wydawnictwem Bauer przekazuję jego stery profesjonaliście a jednocześnie koledze. Tomaszowi życzę wielu dalszych sukcesów zawodowych, udanych debiutów prasowych i akwizycji. Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim aktualnym i byłym pracownikom Wydawnictwa Bauer za ich wielki wkład w rozwój firmy. Był to dla mnie ogromny zaszczyt móc z Wami przez te wszystkie lata razem pracować - powiedział dotychczasowy prezes Wydawnictwa Witold Woźniak.

Witold Woźniak prezesem i dyrektorem generalnym Wydawnictwa Bauer został w 1999 roku. W czerwcu br. został powołany na członka zarządu Grupy Bauer Media z siedzibą w Hamburgu. Z ramienia jej zarządu odpowiada za wszystkie należące do koncernu Bauer spółki z rynku Środkowej i Wschodniej Europy (bezpośrednio podlegać mu będzie teraz Tomasz Namysł jako prezes polskiego oddziału), rozwój nowych obszarów biznesowych koncernu oraz organizację produkcji poligraficznej.

Wydawnictwo Bauer jest największym wydawcą prasy w Polsce. Z danych ZKDP wynika, że w 2014 roku sprzedało ono dokładnie 248 843 757 egzemplarzy swoich magazynów. Spółka ta ma najwięcej tytułów w swoim portfolio spośród wszystkich wydawnictw w naszym kraju - w ub.r. w bazie ZKDP figurowało ich 39.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Namysł nowym prezesem Wydawnictwa Bauer

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ik
Gratulacje Tomek!
odpowiedź
User
Wróż
Rozłoży biznes w góra dwa lata. Tez gratulacje :-)!
odpowiedź
User
hmyy
Dzialania jakie maja miejsce od paru miesiecy juz powoduja usmiercenie wielu podmiotow zwiazanych z Bauerem.
Zyjcie i dajcie zyc.
Powodzenia
odpowiedź