SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trójka znów emituje codziennie reportaże w paśmie popołudniowym

Radiowa Trójka przywróciła codzienne reportaże na godzinę 18.15. Szefem Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia od września jest Mirosław Rogalski.

15-minutowy reportaż nadawany był przez lata o godz. 18.15, w ramach popołudniowego pasma „Zapraszamy do Trójki”.

W czerwcu ub. roku najpierw zniknął z anteny, potem pojawiał się nieregularnie. W sierpniu 2020r. ówczesny dyrektor, Kuba Strzyczkowski, ściągnął na antenę Olgę Mickiewicz ze Studia Reportażu i Dokumentu PR i rozbudował reportaż w Trójce: oprócz codziennego programu o 18.15 pojawiło się nowe, niedzielne pasmo pt. „A pani to nagrywa?”. Tematy zgłaszali słuchacze.

We wrześniu 2020 r. Mirosław Rogalski, wicedyrektor Programu Trzeciego Polskiego Radia został powołany na szefa Studia Reportażu o Dokumentu Polskiego Radia, a już w październiku (przy wprowadzaniu nowej ramówki) nowa dyrekcja anteny podjęła decyzję o przesunięciu reportażu (który nie pojawiał się na antenie od końca sierpnia) na godz. 14.15.

Wraca reportaż

W środę trójkowy reportaż znów emitowany jest o poprzedniej godzinie - 18.15, w ramach pasma „Zapraszamy do Trójki”. Z naszych informacji wynika, że słuchacze nie zaakceptowali zbyt wczesnej godziny nadawania tej formy, słuchalność była nieduża - więc podjęto decyzję o powrocie na poprzednią, późniejszą godzinę.

Według badania Radio Track w czwartym kwartale br. Trójka miała 2,4 proc. udziału w rynku słuchalności. Rok wcześniej udział stacji wynosił 5,3 proc.

Dołącz do dyskusji: Trójka znów emituje codziennie reportaże w paśmie popołudniowym

61 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Romi
Kiedy w końcu będzie siedzieć to pudło razem z towarzyszem????? Przesuwanie godziny nadawania reportaży nic tu nie pomoże!!!!
odpowiedź
User
ejże
Tak, słuchacze nie słuchają poganek politruka Rogalskiego, bo nie są nadawane o 18:15. To niech Narkiewicz-Jodko wszystkie audycje poprzesuwa na inne godziny, może to rozwiąże problem spadającej słuchalności.
odpowiedź
User
Ania
Świetna muzyka w Trójce. Wystarczyło tylko pożegnać kilku emerytów i od razu progres
odpowiedź