Zmiany w TVP Info. Cykl reporterski Marii Stepan wcześnie rano

W weekendowej ramówce TVP Info nastąpiło kilka roszad: „Czym żyje świat Extra” jest pokazywane w południe, cykl reporterski „Głębia ostrości” Marii Stepan - wcześnie rano, a „Info V4+” zostało przeniesione z niedzieli na sobotnie południe.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Zmiany w TVP Info. Cykl reporterski Marii Stepan wcześnie rano
Maria Stepan, fot. screen z TVP Info

Od 24 września „Głębię ostrości” można oglądać w TVP Info w niedziele o godz. 6:03. Każde wydanie bez zmian trwa ok. 24 minut. Poprzednio cykl był emitowany o godz. 19:05, obecnie o tej porze jest pasmo informacyjne.

W „Głębi ostrości” pokazywane są reportaże z Polski i zagranicy, głównie o tematyce społecznej, przygotowywane przez dziennikarzy z różnych oddziałów Telewizji Polskiej. Prowadzącą jest reporterka „Wiadomości” Maria Stepan, odpowiadająca też za nadzór redakcyjny nad programem. Cykl zadebiutował na początku 2019 roku, przez pierwsze pół roku był nadawany premierowo w TVP1, a powtarzany na antenie TVP Info.

 

„Info V4+” w soboty w południe

Miejsca w ramówce zmieniły też dwa programy TVP Info o tematyce zagranicznej. Magazyn „Info V4+” jest teraz emitowany w soboty o godz. 12:30. Wcześnie można go było oglądać w niedziele o 18:50, tuż przed „Głębią ostrości”.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/jak-oni-klamia-tvp1-tvp-info-tvn,7169478575920769a ##

„Info V4+”, z odcinkami trwającymi po 15 minut, opisuje tematy gospodarcze, turystyczne i polityczne dotyczące krajów Grupy Wyszehradzkiej i Porozumienia Trójmorza. Cykl w ramówce pojawił się w ramówce jesienią 2020 roku, jego gospodarzem jest Przemysław Adamski.

 

Z kolei sobotnie wydanie „Czym żyje świat Extra” zostało przesunięte z 16:00 na 12:30. W konsekwencji zmieniły się też pory emisji cyklu „Info med” - z 16:45 na 16:30, oraz „Info Kultura” - z 16:15 na 16:45.

To kolejne zmiany w ramówce TVP Info, po tym jak wiosną br. zmieniło się kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej: dyrektorem został Michał Adamczyk (obecnie jest na urlopie, po tym jak Onet opisał, że dwie dekady temu był oskarżony o pobicie kochanki), a jego zastępcami Marcin Tulicki i Samuel Pereira.

Na przełomie maja i czerwca w wieczornym paśmie TVP Info pojawiły się m.in. cotygodniowe cykle „Fakty czy kłamstwa?” autorstwa dziennikarza „Sieci” Jakuba Maciejewskiego oraz „Demaskatorzy” prowadzeni przez Wojciecha Muchę i Wojciecha Pokorę, a także serial dokumentalny „Reset” Michała Rachonia i Sławomira Cenckiewicza.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/reset-tvp-info-tvp1-michal-rachon-donald-tusk,7169478634190977a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Co Polacy oglądają na streamingach? TOP10 filmów i show w HBO MAX z tego tygodnia

Co Polacy oglądają na streamingach? TOP10 filmów i show w HBO MAX z tego tygodnia

Jeszcze więcej światłowodu w Orange Polska. Zakup za 1,5 mld zł

Jeszcze więcej światłowodu w Orange Polska. Zakup za 1,5 mld zł

Krótki alarm w Republice. Sakiewicz o awariach emisji

Krótki alarm w Republice. Sakiewicz o awariach emisji

Allegro ma z czego pożyczać kupującym. Nowa umowa z bankiem

Allegro ma z czego pożyczać kupującym. Nowa umowa z bankiem

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

InPost wygrał w sądzie ws. przejęcia. Dokumenty okazały się fałszywe

InPost wygrał w sądzie ws. przejęcia. Dokumenty okazały się fałszywe