SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Veracomp najlepszym dystrybutorem sieciowym 10-lecia

Czytelnicy NetWorlda wyróżnili Veracomp przyznając firmie tytuł "Sieciowa firma 10-lecia - wybór Czytelników NetWorlda 1994-2004" w kategorii dystrybutor.

Tytuł ten został przyznany w ramach konkursu "Czytelnicy wybierają sieciowe firmy 10-lecia", organizowanego przez NetWorld - magazyn profesjonalistów sieciowych z okazji 10 rocznicy założenia pisma. 

Czytelnicy NetWorlda, administratorzy sieci i menedżerowie odpowiedzialni za systemy komputerowe w firmach - opierając się na własnych doświadczeniach i wiedzy - wyłonili firmy, "które wyróżniają się jakością i niezawodnością produktów i usług, rzetelnością, przestrzeganiem zasad etyki w biznesie oraz innowacyjnością. Znaczenie przy wyborze miały też mocna pozycja na rynku i stabilność firmy."

Dziękujemy czytelnikom NetWorlda za to wyróżnienie. Networld jest dla nas bardzo ważnym medium. Od początku istnienia w znakomity sposób popularyzuje wiedzę o nowych technologiach sieciowych oraz jest jednym z głównych źródeł informacji dla naszych partnerów handlowych.- powiedział Mariusz Kochański, dyrektor działu systemów sieciowych i członek zarządu Veracomp.

Nagrody wręczono w 10 kategoriach: producent sprzętu sieciowego, producent infrastruktury sieciowej, producent sprzętu telekomunikacyjnego, producent oprogramowania, integrator, dystrybutor, firma szkoleniowa, operator sieci transmisji danych, operator telekomunikacyjny i operator sieci komórkowej.
 
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 7 października 2004 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie. W imieniu Veracomp nagrodę odebrał Mariusz Kochański.

NetWorld jest specjalistycznym czasopismem o sieciach komputerowych i telekomunikacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Veracomp najlepszym dystrybutorem sieciowym 10-lecia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl