SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wieloletni dziennikarz Radia Koszalin zrywa współpracę z Wojciechem Cejrowskim, powodem wideo z "Trzaskowskim w kiblu"

Andrzej Rudnik, który przez 21 lat współprowadził z Wojciechem Cejrowskim „Radiowy Przegląd Prasy”, poinformował, że zrywa tę współpracę. Powodem jest zamieszczone przez Cejrowskiego nagranie „Cejrowski w kiblu”.

Wojciech CejrowskiArticle

- To decyzja niełatwa, ale konieczna - szczególnie po opublikowaniu przez pana Wojciecha wideo „Cejrowski w kiblu”, które wulgarnie uderza w Rafała Trzaskowskiego - stwierdził Andrzej Rudnik w oświadczeniu przekazanym portalowi Wirtualnemedia.pl.

- Poglądy pana Wojciecha i sposób ich wyrażania stoją w sprzeczności z wartościami, które wyznaję - zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Nigdy nie będzie mojej zgody na brak szacunku w stosunku do drugiego człowieka - dodał.

W nagraniu „Cejrowski w kiblu”, zamieszczonym w środę, Wojciech Cejrowski z nieczystości w muszli klozetowej wyciąga kartkę z nazwiskiem Trzaskowski, po czym wrzuca ją tam z powrotem, spuszcza wodę i zamyka klapę, na której jest kartka z napisem „Nie wybierajcie śmieci”.

 

Andrzej Rudnik przez 30 lat pracował w Radiu Koszalin, przeszedł na emeryturę kilka lat temu. Od 1999 roku razem z Wojciechem Cejrowskim prowadził cotygodniowy „Radiowy Przegląd Prasy”. Od 2016 roku magazyn jest emitowany tylko na YouTubie.

- 7 lipca 2020 roku wyszedł 1056. odcinek audycji. Ciężko mi rozstawać się po tak długim czasie z "RaPP-em" i jego słuchaczami, jednak w tej sytuacji nie widzę innego wyjścia - podkreślił Rudnik.

Youtube’owy kanał Wojciecha Cejrowskiego ma 374 tys. subskrybentów, wideo „Cejrowski w kiblu” zanotowało jak dotąd ok. 180 tys. odtworzeń.

Szanowni Państwo, drodzy Słuchacze, dziś zerwałem współpracę z Wojciechem Cejrowskim - nie będzie już zatem kolejnych...

Opublikowany przez Andrzeja Rudnika Piątek, 10 lipca 2020

 

Dołącz do dyskusji: Wieloletni dziennikarz Radia Koszalin zrywa współpracę z Wojciechem Cejrowskim, powodem wideo z "Trzaskowskim w kiblu"

107 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fixamix
Jakież to trzeba mieć skłonności, aby woń fekaliów do nos swego dopuszczać i raczyć tym obrazem świat. Jakież to trzeba mieć doświadczenie, aby tak swobodnie czuć się przy odchodach. W.C. kwadrans czy jednak W.C. życie?
odpowiedź
User
Piotr
Radiowa Trójka w trybie natychmiastowym powinna również zerwać współpracę. Czekamy na reakcję pani Kamińskiej.
odpowiedź
User
Sara
Cejrowski chyba popełni seppuku
odpowiedź