SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Business Press

Zmiany w Dziale Reklamy Business Press

Adam Feldman objął stanowisko Szefa Działu Reklamy "Businessman Magazine", natomiast Dorota Tymińska przeszła z zespołu "Businessman Magazine" do magazynu "Projekt Dom i Biuro".

Adam Feldman jest związany z branżą wydawniczą od 8 lat. Pracuje w Dziale Reklamy Business Press od blisko 5 lat, a od 1 lipca 2003 r. pełni funkcję Szefa Działu Reklamy "Businessman Magazine". W zespole zajmującym się sprzedażą powierzchni reklamowej tytułu pracują również: Małgorzata Cichecka i Katarzyna Gapińska.

Dorota Tymińska - w Business Press od blisko roku - z dniem zamknięcia sierpniowego wydania "Businessman Magazine" rozpoczęła sprzedaż reklam do magazynu "Projekt Dom i Biuro". Będzie zajmowała się sprzedażą powierzchni reklamowej wspólnie z Małgorzatą Romanowską, która do tej pory samodzielnie obsługiwała magazyn.

- "Celem reorganizacji działu jest wzmocnienie pozycji obu tytułów oraz rozwój indywidualny pracowników, przyjmujących nowe zadania" - mówi Iwona Poklewska-Kuczyńska, Dyrektor Działu Reklamy Business Press. "Chcemy osiągnąć większą efektywność działań w oparciu o dobrze umotywowany zespół."
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Business Press

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl