SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w magazynie "Teges"

Bezpłatny magazyn dla uczniów wprowadza zmiany

Większy nakład i nowy dział to główne zmiany w bezpłatnym magazynie dla uczniów w wieku od 13 do 18 lat.

Od września w magazynie pojawi się nowa rubryka Komiks Tegesa, natomiast dział DR.Teges zostanie rozbudowany o artykuł z zakresu psychologii społecznej. Zmieni się również nakład gazety oraz zasięg jej dotarcia. Najnowszy miesięcznik Teges ukaże się w nakładzie 40 tys. egzemplarzy i  dotrze do ponad 500 szkół w 15 miastach Polski.

Pomysł na stworzenie i wydawanie magazynu Teges powstał na podstawie badań przeprowadzonych w gimnazjach i szkołach średnich, wśród młodzieży w wieku od 13 do 18 lat, wiosną 2003 roku. Startowy numer miesięcznika pojawił się na rynku we wrześniu 2003 roku, jako pierwszy bezpłatny magazyn przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych o zasięgu ogólnopolskim. Początkowo w niewielkim nakładzie trafiał do wybranych gimnazjów i liceów na terenie Polski. Ze względu na ciekawą zawartość merytoryczną i bezpłatną dystrybucję szybko zjednał sobie zwolenników zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Pierwsze numery magazynu Teges wędrowały z rąk do rąk i często bywało tak, że jeden numer czytało po kilkunastu uczniów - informuje Anna Anna Opończewska z magazynu "Teges".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w magazynie "Teges"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl