SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Do KRRiT wpłynęła skarga na bezstronność gospodarza „Tomasz Lis na żywo”

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji otrzymała skargę na ostatni odcinek programu publicystycznego TVP2 „Tomasz Lis na żywo”. Dotyczyła ona bezstronności w przekazywaniu informacji.

Dołącz do dyskusji: Do KRRiT wpłynęła skarga na bezstronność gospodarza „Tomasz Lis na żywo”

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
cxc
A kał , byłoby ładniej?
36 10
odpowiedź
User
Andrzej Tomasz
No ale bezcennym jest widzieć jak ten ulizany, sprawny manipulant i członek Biura Politycznego piątkowych poranków radia Tok FM - traci nerwy i wychodzi z niego mały człowieczek, który ulokował się w mediach i robi za autorytet dziennikarski.
Ma jeszcze jedno cierpienie: patrząc na "sprawność" warsztatowo-intelektualną swojej żony w rozmowach politycznych w TVP Info.
Panie Braun - i Pan chce abyśmy płacili abonament na taką "zawartość" TVP?!
50 29
odpowiedź
User
Janek
Jakie niecenzuralne słowo? Gówno to gówno, a powiedzieć tak o "Resortowych dzieciach" (które w odróżnieniu od wielu innych czytałem) to raczej eufemizm.
52 17
odpowiedź
User
zbig
Lis to dla mnie pseudo dziennikarz, a ponadto cham i burak. Z butów pewnie dalej jeszcze wystaje mu słoma. A tak nawiasem to dziwię się, / ale nie współczuję / dziennikarzom i politykom, którzy obrażani przez Lisa, oraz tzw. "dziennikarzy" tefałenu i radia "Z" jak Durczok, Pochanke, Olejnik, że korzystają z ich zaproszeń.
46 19
odpowiedź
User
august
Nie rozumiem tej skargi. Przecież pan Lis złożył samokrytykę. Bo chyba mówił o sobie?
47 16
odpowiedź
<