SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Internetowy wyścig Radia Nowy Świat i Radia 357. Komu bliżej do Trójki?

Minęło już kilka miesięcy wspólnego funkcjonowania na internetowym rynku dwóch stacji, które zostały powołane do życia przez byłych dziennikarzy związanych z radiową Trójką. Jakie są największe różnice między Radiem 357 a Radiem Nowy Świat? Ta pierwsza wręcz nawiązuje do dawnej Trójki, a druga chce się od niej bardziej odróżnić. - Jednak dziś obie stacje podobnie przemawiają, a nie rozmawiają ze słuchaczami i z patronami. I tu czuję się rozczarowany - mówi Sławomir Assendi, m.in. były redaktor naczelny Radia Zet.

Dołącz do dyskusji: Internetowy wyścig Radia Nowy Świat i Radia 357. Komu bliżej do Trójki?

114 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
abc
Szanowny panie cenzurze z WM umknął ci jeden komentarz odnośnie assendiego.
odpowiedź
User
Zaściankowiec
Nie słucham obu stacji. Nie słucham też stacji komercyjnych. Nadal wolę Trójkę. Dawna Trójka była momentami zbyt mentorska, zbyt "legendarna". Uważam, że ten exodus dziennikarzy był Trójce potrzebny.
odpowiedź
User
piekarz
Sugestia żeby finansować działalność poprzez dopuszczenie reklam moim zdaniem jest chybiona. Dla mnie ich brak jest wartością samą w sobie, zresztą mocno akcentowaną przez twórców tych radiostacji. Wysłuchiwanie niezależnie od pory dnia tych samych równie agresywnych co idiotycznych reklam, często budzących niesmak a nawet obrzydzenie, jest o wiele bardziej irytujące niż zdarzające się sporadycznie przerwy w przekazie internetowym.
Zgadzam się. Niestety cena za to jest = słuchamy reklamy natywnej.
odpowiedź