SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Reporterzy bez Granic o zawiadomieniu prokuratury przez Kaczyńskiego ws. tekstów „Gazety Wyborczej”: to autorytarne metody

Organizacja Reporterzy bez Granic mocno skrytykowała złożenie przez Jarosława Kaczyńskiego do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 212 Kodeksu karnego przez „Gazetę Wyborczą” (Agora). - Wspieramy „Gazetę Wyborczą” i wzywamy Kaczyńskiego do porzucenia tych autorytarnych metod - stwierdziła reprezentująca organizację Pauline Ades-Mevel.

Dołącz do dyskusji: Reporterzy bez Granic o zawiadomieniu prokuratury przez Kaczyńskiego ws. tekstów „Gazety Wyborczej”: to autorytarne metody

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wojtek
Czyli pismacy sądzą, że mogą bezkarnie pisać, co chcą, chociaż i tak są w stanie wysmażyć jedynie mokre kapiszony? Kolejna "nadzwyczajna kasta"?
20 11
odpowiedź
User
poPO
Reporterzy bez granic hipokryzji i obłudy. Coś GW bardzo boi się pozwu Kaczyńskiego, że szuka ratunku, gdzie się tylko da.
19 11
odpowiedź
User
Qwer
A gdzie ci reporterzy byli jak Adaś Michniczenko na spółkę z kolegami sędziami zamykali usta każdej jakiejkolwiek krytyce .Wysokimi pieniężnymi karami zamykali usta innym dziennikarzom .Pamiętam te smutne czasy i teraz ci reporterzy to mogą mnie w d ...... pocałować?!!!!!!
17 11
odpowiedź
User
Adam
A czy jak ja zwiadomiłbym prokuraturę wobec kłamliwych reportarzy o mnie, to też byłyby to autorytarne metody? Czy może dziennikarze są dzisiaj nadobywatelami, którzy mogą wszystko i prawo ich nie obowiązuje?
13 8
odpowiedź
User
-
Kaczyńskiemu przyznać czerwoną notę Interpolu i po aferze...
6 9
odpowiedź
<