SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Właściciel Radia Zet na sprzedaż. „Rząd może realizować wizję repolonizacji mediów”

Firma Czech Media Invest, która zaledwie kilka miesięcy temu kupiła Grupę Eurozet (nadawca Radia ZET, Antyradia, Meloradia i Chillizet) chce ją sprzedać. Wśród zainteresowanych kupnem mają być trzy polskie spółki medialne. - Kwota 73 mln euro jest absolutnie absurdalna i nikt takich pieniędzy nie zapłaci - mówi Wirtualnemedia.pl Robert Kozyra, były redaktor naczelny i prezes Radia Zet.

Dołącz do dyskusji: Właściciel Radia Zet na sprzedaż. „Rząd może realizować wizję repolonizacji mediów”

76 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
do Krasawica
Ciekawe, że ekspertami ws. ew. wydania 350 mln zł są Robert Kozyra, który rozłożył wyniki słuchalności radia Zet z ok. 25% do 12% i Marek Sowa, który wyleciał z hukiem z Agory za kupno nierentownego serwisu ogłoszeniowego w sieci za skromne 120 mln zł.


To jest nieprawda. Kozyra owszem spowodował tąpnięcie Zetki, ale wyniki, które podajesz są wyssane z palca. Sprawdz w historii artykułów na wirtualnych, przy jakich wynikach Kozyra odchodził i ile lat po jego odejściu pokazał się wynik 12. UDajesz wielce zorentowaną w rynku, ale nie odrobiłaś kilku lekcji. Piszesz po prostu bzdury.
odpowiedź
User
da
Nowy właściciel tych rozgłośni powinien od początku pozmieniać w nich przede wszystkim grupę docelowa i formaty muzyczne, które będą bardziej rentowne.
Powinny być 4 bieguny myzcznd, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Radio Zet - Format z popularna Muzyką na czasie + Największe przeboje sprzed lat

Poland2. Geniusz! Pewnie inni nadawcy rzucili się na ten pomysł i od dzisiejszego ranka już jesteś milionerem w Euro. :))))))
odpowiedź
User
A co
Jeśli Zetka ma takie problemy, czy nie lepiej, aby ten podmiot upadł? Wtedy konkurs na nowe radio ogólnopolskie lub podział częstotliwości dla stacji ponadregionalnych. Brak Zetki dla wielu mógłby być niezauważalny.
odpowiedź