SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Antysemickie komentarze internautów cytowane w kampanii Muzeum Polin "Inne słowa, ten sam hejt"

Muzeum Historii Żydów Polskich Polin przygotowało kampanię "Inne słowa, ten sam hejt", która ma na celu zwrócenie uwagi na współczesne, antysemickie wypowiedzi w przestrzeni publicznej. Współczesne wpisy internautów w spocie "Złe słowa" czytają m.in Seweryn Blumsztajn i Daniel Passent. Kampanię przygotowano we współpracy z agencją Saatchi &Saatchi IS.

Dołącz do dyskusji: Antysemickie komentarze internautów cytowane w kampanii Muzeum Polin "Inne słowa, ten sam hejt"

49 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
shalom
Jaki zyd jest każdy widzi i niema na swiecie takiego prawa ze trzeba go kochac skoro jest wolność słowa ludzie pisza co widza i czuja i żadne zydowskie agencje reklamowe np. Saatchi nie zmienia nastawienia ludzi do nich
odpowiedź
User
witam
Była kiedyś taka jedna u Olejnik, co mówiła, że jak żydzi ginęli, to była ważna sprawa, coś duchowego, przykrego, a jak Polacy, to po prostu umierali. To nie jest antypolonizm? Można to wyguglować.
odpowiedź
User
gość
Jak powiedział Lech Kaczyński, na którego autorytety 3. rp lubią się powoływać w kontrze do Jarosława, żydzi wybaczyli niemcom, bo ci kupili ich i ich wybaczenie. Bo chodzi tylko o jedno, o pieniądze. O 65 miliardów, które chcą za mienie, które miało należeć niby do żydów, którzy nie mieli spadkobierców po wojnie. Mienie przeszło na państwo, bo to byli obywatele, a teraz oni je chcą, powołując się na to, że są wyznawcami tej religii. To tak jakbym ja żądał zwrotu zamku we Francji, bo jestem biały jak jego budowniczowie, albo zwrotu świątyń chińskich, bo tak jak ich budowniczowie, też jestem człowiekiem.
odpowiedź