SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

OBWE po wyborach w Polsce krytykuje TVP za stronniczość, media prywatne mniej nieobiektywne

- Wybory parlamentarne 13 października zostały dobrze przygotowane, ale stronniczość mediów i nietolerancyjna retoryka w kampanii budziły poważne obawy - stwierdziła OBWE na podstawie obserwacji kampanii parlamentarnej w Polsce. Według CMWP SDP „są to oceny powierzchowne i krzywdzące zarówno dla polskich polityków, jak i dziennikarzy, oraz dla mediów funkcjonujących w Polsce”.

Dołącz do dyskusji: OBWE po wyborach w Polsce krytykuje TVP za stronniczość, media prywatne mniej nieobiektywne

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
?
wow, a to ci nowina. Btw gdzie OBWE widzi jakieś popularne OBIEKTYWNE media?? To gatunek wymarły. Nie piszę, że to dobrze, ale takie są fakty. Dziennikarze zajmujący się polityką (ci, którzy pozostali w zawodzie) już dawno zapisali się do partii. To zjawisko globalne chyba w odpowiedzi na tabloidyzację mediów i spadek wpływów wskutek rozwoju internetu.
Skoro tak jest i tacy jak Ty przyjmują to jako fakt oczywisty, to czas najwyższy sprywatyzować TVP i niech sprzyja wówczas komu chce. Bo dotowanie z naszych podatków, aby sprzyjać rządzącym to nie cel i misja telewizji która ma być obiektywna z założenia, bo finansuje ją całe społeczeństwo, w tym zwolennicy innych partii.
odpowiedź
User
Holly
Przecież wiadomo, że Duda celowo nie chciał być witany przez Brauna, po to by teraz takie półgłówki jak ty powtarzały to wyświechtane kłamstewko.

Oczywiście. Media publiczne mają być ciche, skromne i wyważone. A TVN może se robić co chce...


A jak to wyglądało za czasów platformy? Na debacie prezydenckiej Komorowskiego w drzwiach czekał Prezes Braun, na Dudę pani z portierni.
odpowiedź
User
Pretekstat
Patrząc na wspólne zdjęcie prezesa i szefa TVP oraz zapoznawszy się z głównymi tezami raportu OBWE, zastanawiam się, czy w taki sposób zdobyta władza daje pełnię satysfakcji i nie rodzi żadnych rozterek moralnych, etucznych i - last but not least - estetycznych?
odpowiedź
<