SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Projekt nowego Prawa komunikacji elektronicznej: koncesja na nie dłużej niż 10 lat? "Zagraża interesom ekonomicznym nadawców"

Projekt ustawy nowego Prawa komunikacji elektronicznej zakłada między innymi, że koncesja na rozpowszechnianie programów radiowych i telewizyjnych będzie udzielana nie na 10 lat, a na czas nie dłuższy niż 10 lat. Przepis ten nie podoba się Związkowi Pracodawców Prywatnych Mediów, który jest zdania, że dałby zbyt dużą swobodę Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Krytykują go również nadawcy.

Dołącz do dyskusji: Projekt nowego Prawa komunikacji elektronicznej: koncesja na nie dłużej niż 10 lat? "Zagraża interesom ekonomicznym nadawców"

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
miś społeczny
Czy taki RMF musi mieć koncesję NA ZAWSZE? A co by się stało, gdyby jej raz nie przedłużyć? NO CO TAKIEGO?
odpowiedź
User
miś społeczny
Państwo wbrew pozorom nie jest zainteresowane odbieraniem koncesji i dawaniem jej komu innemu, kto dopiero zaczyna. Dzięki rekoncesjonowaniu, eremefy i inne zetki przynoszą państwu kasę w postaci podatków.
odpowiedź
User
Aliass
Wraż y elemen t trzeb a wyrugowa ć z polskieg o rynk u.
Za wszelką cenę.
odpowiedź
<