SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM umacnia się na pozycji lidera, najwięcej zyskały TOK FM i Antyradio

W okresie od marca do maja br. na pozycji lidera rynku radiowego w Polsce znalazło się RMF FM. Największy wzrost słuchalności w zestawieniu ex aequo zanotowały TOK FM i Antyradio. Z kolei na czele spadków była Trójka - raport Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: RMF FM umacnia się na pozycji lidera, najwięcej zyskały TOK FM i Antyradio

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
drak
Trójka nieźle straciła. Jeszcze parę miesięcy temu miała 7,8%, teraz już tylko 7%. To znak, że zmiany idą tam w prawidłowym kierunku

nigdy nie pojmę tej prawackiej logiki...
im gorzej tym lepiej... tak, rozwalanie idzie wam całkiem sprawnie...
a może byście coś pozytywnego stworzyli?

ps. cieszy pozycja toruńskiej rozgłośni za antyradiem - najlepszą muzyką rockową w eterze!
odpowiedź
User
Herbatnik
Zaraz zacznie się wyśmiewanie PR24 przez lewaków, bo ma tylko 0,4%. Sugerowałbym lewakom przy okazji wyśmiać też Dwójkę, bo ma wyniki niewiele lepsze (0,5%), a przecież według ich TOKu myślenia, stacje radiowe z tak niską słuchalnością są złe, hahahahahaha!

Słuchalność PR24 jest stabilna od wielu miesięcy. Twarde 0,4%. Radio nie zyskuje, ale też nie traci. Podobnie jak Dwójka, PR24 też znalazło swoją niszę i dla niej działa. Tak trzymać!

Hehe, no tak. Jak to mawiał pewien naczelnik, nie ważne żeby słuchali, ważne, żeby płacili abonament. Swoją drogą co to za pomysł, żeby obsadzać radio swoimi i wtedy, przy dymku znad kubka kawy słuchać miłych sobie głosów. Skoro taka Trójka miała stale poszerzające się grono słuchaczy, znaczy, że odpowiadała im obsada redaktorów, klimat, muzyka i poruszane tematy. Skąd teraz potrzeba niszczenia tego. Tylko po to by obsadzić kolejne miejsce swoimi?

Trójka nieźle straciła. Jeszcze parę miesięcy temu miała 7,8%, teraz już tylko 7%. To znak, że zmiany idą tam w prawidłowym kierunku, tylko idą zbyt wolno. Wciąż jednak nie tracę nadziei, że nowy dyrektor bardziej "przewietrzy" Trójkę, bo jeszcze jest co oraz kogo "przewietrzać" (nie będę rzucał konkretnymi nazwiskami - każdy inteligent wie, o kogo chodzi). Mam nadzieję, że wkrótce "przewietrzonej" Trójki posłucham z większą przyjemnością, bo teraz jeszcze nie o każdej porze można tę stację włączyć.
odpowiedź
User
ani grosza
He , he władza przygotowuje media powiedzmy narodowe do likwidacji, następca oprócz kosztów i ulżenia społeczeństwu od abonamentów na istotny argument suweren nie chce tego oglądać i słuchać o płaceniu nie wspominając.
odpowiedź
<