SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stowarzyszenie Pisarzy Polskich protestuje przeciw „psuciu Trójki”. „Z odwołaniem Strzyczkowskiego zgasła nadzieja na ratunek”

Szefowa Stowarzyszenia Pisarzy Polskich Anna Nasiłowska wystosowała list do przewodniczącego rady Mediów Narodowych Krzysztofa Czabańskiego z mocną krytyką zmian wprowadzonych w radiowej Trójki. Określiła je jako „psucie" stacji. - Nie ma zgody na rezygnację z dobrego dziennikarstwa. Autorytarny styl wprowadzania zmian jest sprzeczny z duchem mediów publicznych - napisała w imieniu członków organizacji.

Dołącz do dyskusji: Stowarzyszenie Pisarzy Polskich protestuje przeciw „psuciu Trójki”. „Z odwołaniem Strzyczkowskiego zgasła nadzieja na ratunek”

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
Próbuję słuchać teraz Trójki - bez konkretnych punktów w ramówce stała się nudniejsza, muzyka nadawana jest bez jakiegokolwiek planu, systemu w tych wszystkich nowych "audycji".
Nie wiem, jak w ten sposób ma słuchalność wzrosnąć, wydaje się, że nowa dyrekcja nie ma na to dobrych pomysłów, potrafi tylko popsuć i wyrzucić.
SPP słusznie zabrało głos, ale nic to nie da. Czabański i Kamińska będą psuć tak długo, aż ich ktoś nie wyrzuci.


gotowa ramowka z konkretnymi punktami,ktorych panu brakuje bedzie ogloszona na koniec wrzesnia,takze cierpliwosci..
odpowiedź
User
gosc
Nasilowska realizuje zlecenia na zrobienie dodatkowego szumu informacyjnego i nie zgadza sie na "autorytarny" sposob wprowadzania zmian.Kobita nie wie??,ze media sa zorganizowane na wzor wojskowy,to nie jest instytucja demokratyczna.Ale pani udaje,ze nie wie.
Jest rozkaz zmian i sie wprowadza zmiany,Tyle w temacie,Spocznij.
odpowiedź
User
NołMorHiro aka Feliks Paprot
gotowa ramowka z konkretnymi punktami,ktorych panu brakuje bedzie ogloszona na koniec wrzesnia,takze cierpliwosci..

O dziękuję Panu Wierniku za info, tylko niech Pan nie idzie drogą Kuby Strzyczkowskiego i "nic nie kombinuje z finansami" - prezes Czabański jest srogi, sprawiedliwy, ale niezbyt cierpliwy - jest Pan szóstym szefem PR3 w ciągu 4 lat. także ten...

PS. Mam nadzieję, że poniał Aloose you.. wiem że tylko zastępcą... zastępcą to może piątym. NiePozdrawiam. Pozdrawiam Pana Rogalskiego, gdziekolwiek teraz przyjmuje należne przelewy
odpowiedź
<