SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP wskazuje dziennikarzom jak relacjonować kampanię wyborczą. „Odsunięcie od pracy lub audycja znika z anteny”

Zarząd Telewizji Polskiej wytyczył zasady relacjonowania kampanii wyborczych w TVP, które określają wymagania wobec dziennikarzy w czasie kampanii wyborczej oraz referendalnej. Nadawca chce zapewnić równowagę w prezentowaniu różnych stanowisk.

Dołącz do dyskusji: TVP wskazuje dziennikarzom jak relacjonować kampanię wyborczą. „Odsunięcie od pracy lub audycja znika z anteny”

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jim
To jak, najwierniejszy piesek byłego prezydenta teraz opracowuje zasady relacjonowania kampanii? To już nawet nie farsa, a tylko niestrawność. ..
odpowiedź
User
Katonada
25 paragrafów. 25 grzechów głównych, „błędów i wypaczeń” TVP z 25. lat „wolności“. Ostatnia, majowo-czerwcowa klęska wyborcza jest koronnym dowodem umacniającym dość popularne przekonanie, że w Polsce ten, kto ma władzę i zatrudnia prymitywnych propagandystów, przegrywa wybory. 25 paragrafów wskazuje jednoznacznie, że skoro je zredagowano i opublikowano, tzn., że zawarty w nich kanon dziennikarski był dotychczas codziennie naruszany i fałszowany przy aprobacie, zachęcie, nacisku, i z polecenia wszelkich odpowiedzialnych za TVP władz i gremiów. Prawo nie działa wstecz, ale wszystkie przywołane przez Zarząd dokumenty, noszące znamiona aktów prawnych, albo obłudne tzw. stanowiska bezpartyjnych ciał partyjnych, obowiązują od dawien dawna. Odpowiednie sankcje winny zatem już teraz objąć i „dziennikarzy“, i producentów, i redaktorów-manipulatorów, i dyrektorów, i prezesów, i byłych lub aktualnych ministrów – ustawiaczy konkursów, i upychaczy widocznych gołym okiem (ale nie Prokuratury czy NIK) prywatnych interesów i ich wykonawców instalowanych na Woronicza w drodze partyjno-gangsterskich lub tylko gangsterskich praktyk minionego ćwierćwiecza. Dyktowany chwilą, chwilowy numer „na Katona“ już nie przejdzie. Tele-widownia zna ten numer. Z telewizji.
odpowiedź
User
olo
WSI ?? zawsze, obojetnie co to jest
moze byc MMI, MBA i podobne
byle nie PIS ,to oczywiste,ani ZChN
odpowiedź