SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gdańsk chce pozwać tygodnik „Sieci” za określenie, że miasto chce do Niemiec. Karnowski: odwołują się do antypolskiej tradycji

Tygodnik „Sieci” (Fratria) zamieścił tekst pt. „Wojna Gdańska z Polską”. Na okładce umieszczono kolaż, w którym użyto m.in. wizerunki twarzy Pawła Adamowicza, Aleksandry Dulkiewicz i Donalda Tuska, ale także wklejono swastyki. Władze Gdańska rozważają działania prawne. - Każdy może wystąpić do sądu - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii, publicysta „Sieci”.

Dołącz do dyskusji: Gdańsk chce pozwać tygodnik „Sieci” za określenie, że miasto chce do Niemiec. Karnowski: odwołują się do antypolskiej tradycji

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
"Karnowski: odwołują się do antypolskiej tradycji". Karnowski to prawdziwy, propagandowy dzban, pusty że ho ho Zapomniał już jak to przyjemnie brało się pieniążki pracując w niemieckim "Dzienniku" od koncernu Axel Springer?
Dokładnie, hipokryta pełną gębą...
8 8
odpowiedź
User
Marcin
"Smieci" to ważny, partyjny periodyk. Bez takich ośrodków propagandy Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej nie wykarmiłaby żelaznego elektoratu.
Pisemko dla tępoty umysłowej i ciemniaków, głosujących na Prawo i Sprawiedliwość... Elektorat, oczywiście, łyka te brednie o ,,postępującej germanizacji Gdańska", bo czego braciaki Karnowscy nie napiszą, to wszystko jest prawdą.
7 10
odpowiedź
User
walter
Najlepszy jest argument o zaniedbaniu Westerplatte.
Działka należąca i zarządzana przez województwo , a opierdzielane za brak jej pielęgnacji jest miasto.
14 8
odpowiedź
User
norbi
oooo, czyli niezły dziennikarski przekręt. Gebbels byłby dumny ze swoich uczniów w mediach państwowych
9 9
odpowiedź
User
marcin
pomijając kwestię okładki, niewartej komentarza bo to kampania wyborcza, najśmieszniejsze dla mnie były tytuły i teksty, że Pani prezydent Dulkiewicz boi się użyć słowa "Niemcy" jak mówi o II wojnie i tego słowa nie używa. Po takich tekstach i ciszy Pani prezydent nieużywającej słowa "Niemcy" zrodziła się okładka. Może więc odwagi pani Prezydent i wtedy takie teksty będą śmieszne.
7 6
odpowiedź
<