SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sprzedaż „Gazety Wyborczej” po raz pierwszy w historii spadła poniżej 100 tys. egz.

W styczniu br. liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dzienników ogólnopolskich był „Fakt”. Wszystkie dzienniki odnotowały spadki, a najwięcej straciła „Gazeta Wyborcza”. Czwarte miejsce zajął „Dziennik Gazeta Prawna”, który wyprzedził „Rzeczpospolitą” - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Sprzedaż „Gazety Wyborczej” po raz pierwszy w historii spadła poniżej 100 tys. egz.

47 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ula
Wolne media. Wolny rynek
87 9
odpowiedź
User
Czytelnik
Jak miała nie spaść sprzedaż Wyborczej, skoro wszędzie gdzie się da, gazety są tak układane aby nie były widoczne dla potencjalnego klienta. Na Orlenie, na Poczcie gazety są tak układane aby nie można było ich znaleźć.
odpowiedź
User
Bazyli
GW hura!!!, już na drodze do ostatecznego końca!!!
82 18
odpowiedź
User
Dżek
"Gazeta Wyborcza" - wzorcowy przykład państwowej firmy cieciej erpe, która podszywała się pod prywatną.
86 16
odpowiedź
User
czytelnik
Nie jestem czytelnikiem GW, Ale mało kto zauważa, że po pierwsze wszystkim gazetom spada czytelnictwo i nieważne czy to GW, Fakt, DGP czy Rzepa. Nadal to jednak 3 gazeta w kraju i ma prawie 10 razy większe czytelnictwo niż GPC. Spadające czytelnictwo plus, że najwięcej czytelników mają takie gazety Fakt i SE tylko źle świadczy o stanie naszego społeczeństwa.
39 57
odpowiedź
<