Zmiany personalne w Telewizji Polsat

Nina Terentiew została Dyrektorem Programowym Telewizji Polsat. Ze stacji odchodzi Waldemar Dziki.

masz
masz
Udostępnij artykuł:

Waldemar Dziki z dniem 11 kwietnia br. złożył rezygnację z pełnienia funkcji Dyrektora Zarządzającego oraz Członka Zarządu Telewizji Polsat. Decyzja ta podyktowana została sfinalizowaniem negocjacji związanych z zawarciem kontraktu z ukraińską telewizja  TRK, w której Dziki będzie pełnił funkcję Dyrektora Generalnego. 

Waldemar Dziki odpowiedzialny był za restrukturyzację i reorganizację Telewizji Polsat.

Nina Terentiew, pełniąca dotychczas funkcję doradcy Przewodniczącego Rady Nadzorczej i Zarządu stacji ds. produkcji polskiej, została powołana na stanowisko Dyrektora Programowego Telewizji Polsat.  Nina Terentiew będzie się zajmowała w szczególności produkcjami krajowymi, zarówno serialami, jak i programami rozrywkowymi.

- Od października 2006 roku, czyli od początku swojej obecności w stacji, wprowadzone i nadzorowane przez Terentiew projekty, m.in.: „Sylwester Gwiazd”, „jak Oni śpiewają” miały ogromny wpływ na poprawę wizerunku i oglądalności Telewizji Polsat – informuje Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy TV Polsat.

Sylwester Molenda objął stanowisko Dyrektora Pionu Strategii i Komunikacji w Telewizji Polsat. W okresie od 1 marca 2005 roku do 5 grudnia 2006 pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. marketingu programowego w TVP 2. Wcześniej współtworzył struktury marketingu i sprzedaży w Telewizji Polsat.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Świąteczna piosenka Radia 357 z  teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Świąteczna piosenka Radia 357 z teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Odchodzi szef działu wideo gry-online.pl. "Nie mogłem się na to zgodzić"

Odchodzi szef działu wideo gry-online.pl. "Nie mogłem się na to zgodzić"