SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Będą nowe odcinki serialu „Ucho Prezesa”. Emisja od 15 lutego

Serial „Ucho Prezesa” będzie kontynuowany. Znalazły się pieniądze na kolejne odcinki, które będą emitowane od środy, 15 lutego - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Kabaret Moralnego Niepokoju zaprzecza, że zrobi dla TVP serial „Lemingrad”. - Złożyliśmy pomysł, ale został odrzucony. Jeśli teraz TVP wróciła do niego, to już bez nas - informuje.

Article

„Ucho Prezesa” to miniserial polityczny stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Górski wciela się w Jarosława Kaczyńskiego, który w swoim gabinecie w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej przyjmuje różnych polityków obozu rządzącego.

W pierwszych trzech odcinkach wystąpiły osoby, wzorowane m.in. na prezydencie Andrzeju Dudzie, Antonim Macierewiczu, Jacku Kurskim, Mariuszu Błaszczaku, Bartłomieju Misiewiczu.

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Robert Górski mówił, że po emisji czterech odcinków nastanie dłuższa lub krótsza przerwa. - Będziemy się przyglądali, jak zostanie to przyjęte. No i będziemy też szukali pieniędzy na kolejne odcinki, gdyż wszystko finansujemy sami - powiedział Górski.

Wojciech Orszulak, menadżer artysty Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju, powiedział nam, że pieniądze na dalszą produkcje już się znalazły. - Kończymy szczegółowe rozmowy na ten temat. Nie trafi on jednak na antenę żadnej telewizji. Tak jak dotychczas będzie można oglądać je w internecie - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Wojciech Orszulak. Kto pokaże dalszą produkcję? Tego Orszulak na razie nie zdradza.

Rozmowy o finansowaniu są na tyle zaawansowane, że zaczęła się już produkcja kolejnych sześciu odcinków serialu. Premiery będą miały miejsce nie jak dotąd w poniedziałki, lecz w środy: 15 i 22 lutego, a następnie 1, 8, 15 i 22 marca.

Kabaret Moralnego Niepokoju: złożyliśmy pomysł na serial do TVP, ale został odrzucony
Jak informowaliśmy w piątek Robert Górski rozmawia z TVP na temat produkowania i emitowania innego miniserialu o podobnej tematyce, pt. „Lemingrad”. Miałby to być serial komediowy, nawiązujących w treści do aktualnej sytuacji politycznej Polski.

Wojciech Orszulak zaprzecza tym informacjom. Jak powiedział kilka miesięcy temu w Kabarecie Moralnego Niepokoju powstał pomysł podobnego serialu, złożono też w telewizji publicznej draft pierwszych odcinków. Jednak nikt z TVP nie wyraził zainteresowania tym pomysłem.

- Jeśli teraz TVP wróciła do niego, to już bez nas. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ani Robert Górski, ani nikt inny z Kabaretu Moralnego Niepokoju nie prowadzi rozmów na temat takiej produkcji, ani nie uczestniczy w niej w jakikolwiek inny sposób. Nikt z Kabaretu nie rozmawia też na temat wynagrodzenia za odsprzedanie pomysłu. Nie mamy z tym nic wspólnego. Być może z tamtego projektu Roberta wypączkował wewnątrz telewizji publicznej jakiś inny, który będzie realizowany przez kogoś zupełnie nam nieznanego - tego nie wiem. My w każdym razie nie mamy nic z tym wspólnego, nikt nas nie informuje o podobnym projekcie - powiedział dla portalu Wirtualnemedia.pl Wojciech Orszulak.

Podkreśla, że Górski koncentruje się wyłącznie na produkcji kolejnych odcinków „Ucha Prezesa”. - Poza tym projektem nie pracujemy nad żadnym innym miniserialem politycznym osadzonym w polskich realiach - dodaje Wojciech Orszulak.

Pierwszy odcinek „Ucha Prezesa” zanotował jak dotąd 5,5 mln wyświetleń, drugi - 4,7 mln, trzeci  - 4,6 mln. W poniedziałek, 23 stycznia, na You Tube - miała miejsce premiera czwartego odcinka.

Dołącz do dyskusji: Będą nowe odcinki serialu „Ucho Prezesa”. Emisja od 15 lutego

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Terier
"Kabaret Moralnego Niepokoju: złożyliśmy pomysł na serial do TVP, ale został odrzucony."

jak można było przewidzieć, że cenzura w TV P taki serial dopuści? Polsat mógł też się nie zgodzić, ale że TVN odmówiła? całe szczęście, że mamy wolny internet.
odpowiedź
User
Ała
Oficjalnie przepraszam Roberta Górskiego i chłopaków z kabaretu, że uwierzyłem na chwilę w informacje podane przez TVP!
Niech to będzie dla mnie nauka, ze mediom narodowym nie wolno wierzyć na słowo!

*
Sam się sobie dziwię, że dałem się podejść propagandzie, mimo że wiedziałem, że nie można im, jak psom, ufać!
odpowiedź
User
Pytam
Wirtualne Media mają patronat medialny nad tym projektem jak rozumiem skoro o każdym szczególe związanym z tym projektem piszecie? W internecie i telewizji jest wiele produkcji cyklicznych ale o nich nie informujecie tak szczegółowo, dlaczego?
odpowiedź