SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

d*fusion communication zajmie się obsługą public relations PZU

Grupa PZU w przetargu na obsługę public relations wybrała do współpracy agencję d*fusion communication.

Article

Do zadań agencji będzie należało wsparcie spółek Grupy PZU w realizacji strategii komunikacji, działania o charakterze wizerunkowym oraz public relations. d*fusion ma także wspierać spółkę w komunikacji dotyczącej kluczowych dla firmy produktów i usług, zgodnie ze strategią Grupy PZU.

Damian Ziąber, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Grupy PZU, zwraca uwagę na doświadczenie agencji we współpracy z klientami reprezentującymi nowe technologie i zmieniającymi tradycyjne oblicze branż, w których działają. - Grupa PZU mocno zmienia swoje oblicze, korzystając z nowych technologii i przechodząc transformację w wielu obszarach. Liczba projektów,  które z sukcesami wdrażamy i ciągły proces zmiany wymagają wsparcia ze strony doradców rozumiejących nasz biznes i naszą pozycję. Wierzymy, że d*fusion będzie dla nas wsparciem w każdym z wielu obszarów naszej komunikacji - dodał Ziąber.

Po stronie d*fusion za współpracę z klientem odpowiedzialni będą Piotr Żabowski oraz Marek Kuleta, a projekt będzie koordynował Piotr Jamrogiewicz.

Współpracę nawiązano w wyniku przetargu, w którym wzięło udział sześć agencji. Strony nie ujawniają, na jak długo podpisały umowę.

Od 2017 roku PZU współpracowało z agencjami PR tylko projektowo - wcześniej miało stały kontrakt z On Board PR (dziś OBTK). Po jego zakończeniu ubezpieczyciel próbował organizować przetarg, ale podmiot do stałej współpracy udało się wybrać dopiero teraz.

Ubezpieczyciel wciąż nie rozstrzygnął przetargu na obsługę mediową - prowadzi go od kilku miesięcy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: d*fusion communication zajmie się obsługą public relations PZU

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl