SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dariusz Piekarski członkiem rady nadzorczej Digitree Group

Dariusz Piekarski, do końca kwietnia prezes zarządu technologicznej spółki giełdowej Digitree Group, na początku lipca został powołany do jej rady nadzorczej - Tomasza Pruszczyńskiego.  Jednocześnie z rady nadzorczej odwołano Michała Recka, który zasiadał w niej od ponad roku.

Dariusz PiekarskiArticle

Dariusz Piekarski zajmie się nadzorem Digitree Group, "z zupełnie innej strony niż operacyjna, tj. z poziomu organu nadzorującego spółkę" - podkreślono w komunikacie dla mediów.

Do rady nadzorczej Piekarskiego powołał Tomasz Pruszczyński, akcjonariusz Digitree Group i założyciel spółki.

- Powołuję Dariusza Piekarskiego na członka rady nadzorczej Digitree Group, ponieważ wspólnie pracowaliśmy w zarządzie tej spółki wiele lat, razem staraliśmy się osiągać kolejne sukcesy i dążyć do rozwoju całej Grupy Kapitałowej, rozpoczynając kolejne technologiczne projekty. Dla mnie wydaje się więc naturalne, że z mojej inicjatywy przeszedł do rady nadzorczej, gdzie dalej będzie dbał o interesy Grupy - komentuje Pruszczyński.

Rafał Zakrzewski prezesem Digitree Group

Piekarskiego od sierpnia zastąpi na stanowisku prezesa Rafał Zakrzewski. Przez ponad dekadę związany był z Procter & Gamble, a w 2015 roku przeszedł do Irlandzkiego koncernu Glanbia, gdzie w ostatnich kilku latach zajmował się regionem Niemiec, Benelux-u, Austrii i Szwajcarii, budując tam regionalne kompetencje i narzędzia w zakresie e-commerce oraz digital marketingu.

"Nowy prezes chce wykorzystać swoje doświadczenie do rozwoju Grupy jako całości, budując synergie w ramach portfolio usług, a następnie poprzez umiędzynarodowienie działalności" - podano w komunikacie.

W minionym kwartale zajmująca się marketingiem internetowym Digitree Group zanotowała spadek przychodów sprzedażowych o 11,5 proc. do 12,36 mln zł, jej strata netto zmalała z 359,5 do 138,1 tys. zł, a wynik operacyjny poszedł w górę z 314,5 tys. zł straty do 118,4 tys. zł zysku.

Dołącz do dyskusji: Dariusz Piekarski członkiem rady nadzorczej Digitree Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl