SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Media Group z 0,01 zł miesięcznego ryczałtu wygrał przetarg mediowy BGK

Dom mediowy Media Group wygrał przetarg na roczną obsługę mediową Banku Gospodarstwa Krajowego. Pokonał w nim ClickAd, Zenith i Fabrykę Komunikacji Społecznej proponując 0,01 zł miesięcznego ryczałtu za gotowość do zakupu mediów.

Article

Rozpoczęty kilka tygodni temu przetarg był podzielony na dwie części, z których każda dotyczyła wykonania na rzecz BGK tej samej usługi: pośrednictwa w zakupie mediów do kampanii zlecanych przez bank.

Budżet do obsługi zarówno w pierwszej, jak i w drugiej części przetargu wynosi po 1,5 mln zł, a umowa zostanie zawarta na okres roku od dnia jej podpisania. BGK nie wyklucza też, że umowy te zostaną przedłużone o kolejne 24 miesiące po tym jak wygasną. Wtedy wartość budżetu wyniesie 12 mln zł brutto.

Oferty w pierwszej części postępowania złożyły ClickAd i Zenith (Publicis Media). Agencje musiały przedstawić cenę jednostkową brutto za miesięczny ryczałt za gotowość do zakupu mediów oraz przygotowania i realizacji strategii promocji dla określonych projektów. Kwota ta nie obejmuje zakupu mediów. ClickAd zaproponował tu 0,01 zł, a Zenith - 9 840 zł.

W tej części postępowanie unieważniono tłumacząc, że złożone oferty nie odpowiadały treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

W drugiej części oferty złożyły cztery agencje: ClickAd (ze stawką 0,01 zł miesięcznego ryczałtu), Media Group ( z kwotą 0,01 zł), Zenith (ze stawką 9840 zł) i Fabryka Komunikacji Społecznej (ze stawką 30 tys. zł).

BGK postanowił wybrać do współpracy Media Group, przyznając maksymalną liczbę 100 pkt złożonej przez tę agencję ofercie.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Media Group z 0,01 zł miesięcznego ryczałtu wygrał przetarg mediowy BGK

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hmmm
nie znam się na tym. czyli będą zarabiać 0,01zł miesięcznie i tyle?
odpowiedź
User
eksport mediowy
Fajne te domy mediowe. takie nie za uczciwe.
odpowiedź
User
nico
tzn przetarg na 1,5 mln zł, który może wzrosnąć o kolejne 12 mln ???
odpowiedź