SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta MultiBanku

Uproszczona formuła aktywacji obsługi produktów bankowych przez Internet i telefon

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - wprowadza nowy sposób aktywacji kanałów zdalnych umożliwiających zarządzanie produktami bankowymi. Według uproszczonej formuły aktywacja kanałów Internet, telefon, SMS i WAP jest możliwa w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej z operatorem multilinii, a nie jak dotychczas, dopiero po jego oddzwonieniu. Warunkiem koniecznym uaktywnienia kanałów zdalnych jest posiadanie aktywnej listy haseł jednorazowych.

Klient dzwoniący na multilinię po przejściu standardowej procedury identyfikacyjnej zostaje przekierowany do tzw. Automatycznego Serwisu Telefonicznego, gdzie podaje wskazane hasło z listy haseł jednorazowych. Poprawna identyfikacja oraz podanie prawidłowego hasła pozwala na ustanowienie telekodu, a tym samym aktywację kanału.

Ustanowienie telekodu jest niezbędne do ustalenia haseł do wszystkich pozostałych zdalnych kanałów dostępu, czyli Internetu, SMS i WAP. Wprowadzona modyfikacja umożliwia także szybkie odblokowanie hasła dostępu do multilinii po jego zapomnieniu, bądź zablokowaniu.

Aktywna lista haseł jednorazowych wydawana jest klientom otwierającym MultiKonto w Centrach Usług Finansowych MultiBanku. Pozostali otrzymujący listy haseł jednorazowych za pośrednictwem poczty, mogą dokonać jej aktywacji za pośrednictwem multilinii lub w Centrach Usług Finansowych.

MultiBank oferuje wielokanałowy dostęp do produktów i usług bankowych. Klienci wybierając najdogodniejszy dla siebie sposób komunikacji z bankiem mogą skorzystać z oferty za pośrednictwem: placówki - Centrum Usług Finansowych, multilinii, Internetu, SMS i WAP. Wszystkie operacje wykonywane samodzielnie za pośrednictwem Internetu i Automatycznego Serwisu Internetowego są bezpłatne dla posiadaczy MultiKont osobistych, a za zminimalizowaną opłatą dostępne dla posiadaczy MultiKont firmowych. Do wykonania większości operacji za pośrednictwem Internetu wymagana jest aktywna lista haseł jednorazowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta MultiBanku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl