SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Opcom w strukturach Grupy Eskadra

Od 20 listopada 2006 r. wchodzi w życie umowa, na mocy której powstała spółka Opcom Grupa Eskadra Sp. z o.o.

Firma powstała na bazie agencji interaktywnej Opcom i będzie jedną ze spółek tworzących Grupę Eskadra.
 
Wartość transakcji nie została ujawniona, ale wiadomo, że Opcom funkcjonować będzie bez żadnych zmian personalnych, a jego dotychczasowi właściciele Krzysztof Adamus i Przemysław Fuksa tworzą Zarząd nowej spółki i zachowają kontrolę nad firmą - podano w komunikacie.
 
Od grudnia 2006 Opcom Grupa Eskadra działać będzie jako integralna część Grupy Eskadra, włącznie z przeprowadzeniem się do nowej, wspólnej siedziby w Krakowie. Grupa od dwóch lat posiada również biuro w Warszawie.
 
„Nasz cel jest prosty: Grupa Eskadra będzie oferować pełen serwis usług marketingowych, w pełnym tego słowa znaczeniu" - mówi Sebastian Oprządek, dyrektor zarządzający Grupy - „W przeciwieństwie do wielu obecnych na rynku agencji definiujących się jako full service, bardzo często bazujących po prostu na licznych podwykonawcach, Eskadra świadczy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług w pełni je kontrolując i zapewniając między nimi lepszą współpracę i 100% synergię. Docenią to przede wszystkim duzi Klienci i bardzo profesjonalnie prowadzone marki, którym dedykujemy naszą strategię rozwoju. Z drugiej strony wyspecjalizowane firmy tworzące Grupę dają nam szansę na dywersyfikację biznesu i jednoczesną obsługę większej ilości firm w różnych sektorach. Agencja interaktywna od dawna była naszym priorytetem. Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy z Opcom, jako naszym zaufanym partnerem, z którym strategicznie współpracowaliśmy od pewnego czasu. Duży potencjał kreatywny, doświadczenie w zakresie nowych mediów połączone z siłą Eskadry dadzą nam szansę na wspólną walkę o znaczącą pozycję na polskim rynku.”
 
„Dynamiczny rozwój to nasz wspólny cel. Już dziś wyliczyć możemy efekty współpracy w ramach Grupy. Projekty realizowane dla Procter&Gamble (Tampax, Olay, Puma, Always Fresh) oraz serwis dla programu Czysta Akcja w Krakowie to nasze ostatnie sukcesy. Sądzę, że obydwie strony bardzo skorzystały z połączenia sił. My wnosimy świeże spojrzenie na nowe media, doświadczenie w projektach interaktywnych, ogromną ambicję. Eskadra – szeroki przegląd rynku, doskonale rozwinięte relacje z Klientami, potężne doświadczenie na polu tradycyjnych mediów reklamowych” – mówi Krzysztof Adamus, dyrektor kreatywny Opcom.
 
„Jedną z najsilniejszych stron Grupy jest współpraca w dziedzinie kreacji” - mówi Mateusz Zmyślony, dyrektor kreatywny Eskadry - „Kreacja to jedna z tajemnic naszego sukcesu. Mamy na tym polu przewagę nad konkurencją i zamierzamy ją nie tylko wzmacniać, ale też wykorzystać na nowych polach. Dlatego Grupa Eskadra zamierza oferować teraz również najwyższej klasy koncepcje kreatywne w marketingu interaktywnym, tak jak wcześniej z sukcesem udało nam się to zrobić na polu działań PR, event marketingu a przede wszystkim BTL. Dynamicznie rozbudowujemy teraz dział kreacji, który wspiera wszystkie dywizje grupy.”

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Opcom w strukturach Grupy Eskadra

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl