SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange wprowadza nowe plany taryfowe dla biznesu. Od 29,99 do 129,99 zł miesięcznie

Dla klientów biznesowych przewidziane są 4 nowe plany taryfowe proponowane przez Orange. W ofercie nielimitowane rozmowy w kraju i za granicą, dostęp do internetu LTE, a także pakiety dodatkowych usług.

Article

Na nową ofertę dla biznesu skonstruowaną przez Orange składają się 4 plany taryfowe: Orange Biz Podstawowy, Orange Biz Krajowy, Orange Biz Europejski oraz Orange Biz VIP.

W najniższym z oferowanych planów - Orange Biz podstawowy - użytkownicy za kwotę 29,99 zł miesięcznie netto (przy umowie z telefonem) otrzymują 250 darmowych minut do zewnętrznych sieci i 300 MB transferu danych w internecie LTE. Za każdy wysłany SMS trzeba zapłacić 0,18 zł, a MMS kosztuje 0,33 zł.

Kolejna taryfa o nazwie Orange Biz Krajowy, dostępna w cenie 49,99 zł netto w opcji z telefonem różni się od poprzedniej większym limitem internetowym (500 MB), a także brakiem limitu rozmów do innych sieci oraz wysyłanych wiadomości SMS i MMS.

Dwa najwyższe plany taryfowe to Orange Biz Europejski i Orange Biz VIP. Pierwszy z nich za miesięczny abonament w wysokości 69,99 zł netto (w opcji z telefonem) zapewnia nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz darmowe SMS-y i MMS-y, dodatkowo zaś 4 GB transferu w kraju oraz 300 MB za granicą. Oferuje także 250 min. darmowych połączeń na obszarze Unii Europejskiej.

W taryfie Orange Biz VIP użytkownicy otrzymują, oprócz darmowych nielimitowanych połączeń i wiadomości 5 GB transferu w kraju i 1 GB za granicą oraz połączenia bez limitu do krajów UE, a także limit 1 tys. min. rozmów wykonanych w roamingu UE do UE. Za ten plan taryfowy Orange żąda 129,99 zł miesięcznie netto w opcji z telefonem.

Oprócz nowych planów taryfowych przeznaczonych dla biznesu Orange oferuje też klientom korporacyjnym 3 pakiety usług powiększające możliwości wspomnianych wcześniej taryf, ale tylko tych z telefonem. Wśród propozycji są dodatkowe limity transferu, nielimitowane rozmowy w UE oraz dodatkowe ubezpieczenia smartfonów. Ceny pakietów dodatkowych wynoszą od 10 do 40 zł miesięcznie.

Na koniec ub. r. liczba klientów Orange wynosiła 15,6 mln, operator zanotował w 2014 r. 12,2 mld zł przychodów, o 4,5 proc. mniej w porównaniu z rokiem 2013 (więcej informacji tutaj).

Dołącz do dyskusji: Orange wprowadza nowe plany taryfowe dla biznesu. Od 29,99 do 129,99 zł miesięcznie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl