SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Kruszyński nowym prezesem PizzaPortal.pl, Bartosz Sala przechodzi do globalnego oddziału Delivery Hero

Z początkiem 2019 roku stanowisko prezesa serwisu PizzaPortal.pl obejmie Piotr Kruszyński, obecny dyrektor finansowy firmy. Obecny prezes - Bartosz Sala - awansuje w globalnych strukturach Delivery Hero, udziałowca PizzaPortal.pl.

Piotr Kruszyński do PizzaPortal.pl dołączył w 2017 roku. Jako CFO ściśle współpracował z zarządem oraz inwestorami i uczestniczył w podejmowaniu strategicznych decyzji.

Wcześniej pracował w EY, gdzie koordynował przenoszenie procesów sprawozdawczości finansowej globalnych klientów do centrum usług. Swoją karierę rozpoczął w Deloitte, gdzie przeprowadzał audyty finansowe oraz projekty doradcze dla polskich firm. Jest absolwentem International Faculty of Engineering na Politechnice Łódzkiej.

Ustępujący ze stanowiska Bartosz Sala od stycznia przyszłego roku obejmie stanowisko vice president global sales and revenue. Będzie nadzorował sprzedaż oraz budowanie przychodów na ponad 40 rynkach, gdzie działa Delivery Hero.

Rozwój PizzaPortal.pl

- Ostatnie dwa lata to okres intensywnych zmian w PizzaPortal.pl, których efektem są dynamiczne wzrosty oraz jasny kierunek rozwoju. Zespół pracujący pod kierownictwem Bartosza Sali doskonale sprawdził się na wysoce konkurencyjnym polskim rynku, za co dziękujemy jako większościowy akcjonariusz PizzaPortal.pl. Ten sukces zauważony został w globalnych strukturach Delivery Hero, czego rezultatem jest jego awans na tak kluczowe stanowisko - mówi Adam Sawicki, chief digital officer AmRest, większościowego udziałowca PizzaPortal.pl.

Bartosz Sala w swojej karierze prowadził globalne projekty z zakresu sprzedaży, IT oraz zarządzał globalnymi dostawcami w Procter & Gamble. Pracowak w Avon oraz globalnych firmach konsultingowych - The Boston Consulting Group i McKinsey & Company.

PizzaPortal.pl to serwis do zamawiania jedzenia online, który powstał w 2010 roku. Platforma agreguje oferty z ponad 2,5 tys. restauracji w 400 miastach w Polsce.

We wrześniu 2017 roku większościowy pakiet udziałów w firmie wykupił AmRest, za 10 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Piotr Kruszyński nowym prezesem PizzaPortal.pl, Bartosz Sala przechodzi do globalnego oddziału Delivery Hero

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jaj
Tak się nagradza za ekspansję pyszne.pl. Nawet jeśli zarząd wcześniej mówił, że nie ma co się przejmować konkurencją :)
odpowiedź
User
Ren
Ich wewnętrzna sprawa kogo i za co nagradzają.
odpowiedź