SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Press-Service Monitoring Mediów zmienia się w PSMM Monitoring & More

Press-Service Monitoring Mediów, zajmujący się m.in. analityką mediów, zmienił nazwę na PSMM Monitoring & More. Rebranding to kolejny etap wdrażanych od początku tego roku w firmie zmian strukturalnych.

Article

Rebranding Press-Service Monitoring Mediów na PSMM Monitoring & More został ogłoszony przez prezesa firmy Sebastiana Bykowskiego podczas ubiegłotygodniowego Kongresu Profesjonalistów PR w Rzeszowie. Zamiana oprócz nazwy obejmuje także logotyp i całą identyfikację wizualną. Nowa nazwa firmy to konsekwencja wprowadzanych przez nią zmian w zakresie m.in. oferty.

- To obietnica, że pod dachem naszej marki, znajdziecie nie tylko monitoring, ale doradztwo, Insighty, wsparcie w strategii, usługi dla PR, marketerów i decydentów. Już dziś blisko połowa naszych rozwiązań służy badaniu efektywności ale także analizie trendów, sygnałów zmian w komunikacji i biznesie - wyjaśnia Sebastian Bykowski, prezes PSMM Monitoring & More.

Od początku tego roku firma zmienia profil działalności - z monitoringu mediów na profesjonalny consulting oparty na danych mediowych.

PSMM Monitoring & More rozwija zakres usług

W lutym tego roku PSMM Monitoring & More zreorganizowała strukturę - prezesem zarządu został  Sebastian Bykowski, a Marcin Szczupak nową rolę new business and research directora. Poprzedni prezes Zbigniew Długi przeszedł na emeryturę.

W najbliższych miesiącach firma planuje też ekspansję na rynkach regionu CEE i na Bliskim Wschodzie. W dalszej kolejności PSMM chce wejść z ofertą do Turcji, Brazylii, Kanady, Izraela i Europy Zachodniej.

W 2020 roku Press Service Monitoring Mediów osiągnął wzrost przychodów o 13,3 proc. do 23,03 mln zł i zysku netto z 1,23 do 2,84 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Press-Service Monitoring Mediów zmienia się w PSMM Monitoring & More

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl