SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ruszyła sprzedaż cegiełek na Charytatywny Bal Dziennikarzy

Rozpoczęła się sprzedaż biletów-cegiełek na XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy, który odbędzie się 7 lutego 2015 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej.

Article

Ceny cegiełek podzielone zostały na trzy kategorie. 180 zł musi zapłacić dziennikarz posiadający ważną legitymację prasową za zaproszenie dla siebie i osoby towarzyszącej. 350 zł kosztuje miejsce stojące dla pozostałych osób, a 550 zł miejsce siedzące przy stoliku.

Osoby zainteresowane nabyciem cegiełek powinny przesłać wiadomość ze swoimi danymi na adres kontakt@baldziennikarzy.org. Tą drogą bilety będzie można pozyskać do 31 stycznia 2015 roku. Cegiełki można również nabyć w siedzibie firmy Rochstar Events przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie (do 5 lutego). 

Dochód z przyszłorocznego Charytatywnego Balu Dziennikarzy przeznaczony zostanie m.in. dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Strona internetowa wydarzenia znajduje się pod adresem www.baldziennikarzy.org.

Patronem medialnym XVI Charytatywnego Balu Dziennikarzy jest portal Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszyła sprzedaż cegiełek na Charytatywny Bal Dziennikarzy

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Księgowy
Jakiego dziennikarza na śmieciówce stać, aby zapłacić 180 złotych kiedy nie ma się na kupno podręczników dla dziecka?
11 8
odpowiedź
User
alinacała
Bal redaktorów naczelnych, kierowników działów i politruków na etatach. Reszta uczciwych dziennikarzy haruje na śmieciówkach i ledwie ma za co mieszkanie opłacić.
9 8
odpowiedź
User
Maria
Bal dziennikarzy? Od dawna jest to już lanserski bal polityków. A dziennikarze z zasady powinni się trzymać od nich z daleka.
8 8
odpowiedź