SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ewa Wanat wygrała w sądzie z Polskim Radiem RDC, zwolniono ją bezprawnie

W czwartek Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia orzekł, że dyscyplinarne zwolnienie Ewy Wanat z funkcji dyrektora i redaktora naczelnego RDC było bezpodstawne - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wyrok jest nieprawomocny, rozgłośnia nie zamierza się od niego odwoływać.

Dołącz do dyskusji: Ewa Wanat wygrała w sądzie z Polskim Radiem RDC, zwolniono ją bezprawnie

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
do anty
Pensja 15 tysięcy. Ja pitolę! Co za złodziejski kraj! A zwykłych ludzi robili przez lata w konia. Tak nam Bolek z agentami Polskę urządził.


Teraz prezes Polski z prokuratorem stanu wojennego Piotrowiczem i towarzyszem Jasińskim na czele urządzą ci ojczyznę lepiej.
Spytaj Jasińskiego o wysokość pensji w Orlenie...
odpowiedź
User
Janek
Nie ma informacji - na jaką formę zwolnienia sąd zamienił "dyscyplinarkę". Na ustawowe wypowiedzenie czy porozumienie stron? Swoją drogą głupotą pani prezes było zwolnienie w trybie dyscyplinarnym, co łatwiej podważyć niż normalne wypowiedzenie, kiedy jedna ze stron umowy może tego dokonać nie podając przyczyn. Nie chce z druga pracowac i koniec.
odpowiedź
User
MVO
Odszkodowanie naprawdę za małe. Takie kwoty nie chronią przed zwalnianiem bez powodu. Było to widzimisię Pani Kaczmarek. Ewa Wanta powinna otrzymać odszkodowanie za pół roku. Po niej powinni iść do sądu, wszyscy zwolnieni z TVP i Polskiego Radia, ze względu na zmianę ustawy o RTV i zmianę zarządów mediów publicznych. Nikt nie pisze ile zwalnianie ludzi na wysokich stanowiskach kosztuje nas wszystkich. Przecież wszyscy ci ludzie wyrzuceni z pracy otrzymują odszkodowanie. 15 tyś. to pestka dla RDC. Spójrzmy zagranicę: szef niemieckiego radia i telewizji WDR Tom Buhrow zarabia wg. doniesień mediów 367.000 Euro na rok, kanclerz Niemiec Angela Merkel tylko 270.000 Euro.
odpowiedź
<