SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gazeta Wyborcza” wycofuje reklamy z TVP, bo uważa ją za narzędzie propagandowe rządu

Telewizja Polska stała się narzędziem propagandowym rządu, dlatego wycofujemy z niej cały wielomilionowy budżet reklamowy - informuje Wirtualnemedia.pl Jerzy B. Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej” (Agora). - Wbrew pozorom to dobry i przemyślany krok - komentuje Katarzyna Baczyńska z domu mediowego Codemedia.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” wycofuje reklamy z TVP, bo uważa ją za narzędzie propagandowe rządu

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DK
Dobre, a czym je GW od 25 lat jak nie narzędziem propagandowym? Myślę że to po prostu kwestia braku pieniędzy więc może tvn da większy upust dla towarzyszy?
75 26
odpowiedź
User
Piotr
Silna reprezentacja dobrej zmiany pozostawiła już swój ślad pod artykułem. 6x1,50zł - aż tyle prezes na was wydał. Po co?
Z wypisywanymi bzdurami nawet nie zamierzam polemizować - jak ktoś nie rozumie, że przekazywanie i popularyzowanie pozytywnych wartości (wolności, demokracji, praw mniejszości wszelakich, miłości bliźniego) nie jest tym samym, co nachalne narzucanie swojej prymitywnej, ksenofobicznej i nacjonalistycznej wizji świata.
28 55
odpowiedź
User
umiarkowany i rozsądny
"GW" uważa coś/kogoś za narzędzie propagandowe!? Ale jaja!!!
66 20
odpowiedź
User
Firma
A ja się przestałem reklamować w GW i jej serwisach. I zrezygnowałem z prenumeraty. Nie lubię PiS, ale propagandy i braku bezstronności w mediach nie znoszę.
59 20
odpowiedź
User
RN
Słusznie GW. Niech się w TVP reklamują koncerny medialne kuców powstałe na trupach smoleńskich.
25 53
odpowiedź
<